Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismerőstől lett véve, futármotor az életben nem volt ez soha, a km valós, tavaly nyáron vettem, előtte már másfél-2 éve állt a motor, mert nem volt használva, ezért is adták el. De nem szeretnék magyarázkodni senkinek, hogy miért lett lánc cserélve, meg kell nézni/nézetni a motort, ott derül ki minden esetleg szerelővel megnézetni igény szerint. Átbaszni nem akarok senkit.
Amúgy felhívom az előző tulajt, kíváncsi vagyok miért lett cserélve a lánc.
Keresek dr 650 se -re első kereket féktárcsával (6 csavaros ) csak jó állapotú reális áron érdekel ....köszi .
30-40ezret elmegy egy lanc a 125os Hondakon, ne viccelj mar
Szerencsetlen motor mit kaphatott.... Vagy futarmotor volt, es nagyon nem stimmel az oraallas

Remelem talalsz ra egy balekot ennyiert a b125 lazban :)
Hajra!
Eladó új rajtszám tábla 2000 ft
Nem tudom miért cseréltek rajta láncot, lehet nem is kellett volna, csak a tulaj úgy gondolta, mert nemnagyon értett hozzá, vagy talán nem volt kenve(?!). Fogalmam nincs.
A meghirdetett árnál sokkal olcsóbban nem szeretném eladni(maximum olyan 390ezer), mert nagyon jó a motor, szép állapotban van, semmi baja, és olcsóbban nem nagyon van magyar rendszámos XR, az állapotról, futott km-ről nem is beszélve.
Givi Z890 Monorack 3 rögzítő eladó.
Bontatlan eredeti csomagban.
5.000,- Ft.
Sziasztok!
Occsó pénzért keresek papír nélküli 400-1000ccm-s, motorikusan jó állapotú "játszós" vasat. Dél-Dunántúl környékénél messzebbi, illetve terep motor nem érdekel.
Köszi!
Eladó egy 2005-ös husqvarna 125 sm s 2T
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Miert kellett 7000km-nel lancot cserelni?
Mennyiert akarod eladni?
nem hiszem el hogy egy linket nem tudtok beszúrni rendesen
Valaki egy 125 4T endurót?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_xr_125_l-553391
2
Csere szóbajöhet: CBR125, esetleg autó.
De gonosz vagy
A réginek nem tetszik a színe?
Vehető vihető es értelmetlen vacakra csere :-D
keresek honda vtr 1000 f-hez elsősorban tankot, valamint faridomot és 1-2 alkatrészt. 0620/992-4528
Sziasztok elado egy univerzális laptop töltö minden laptophoz valo töltöfejjel szovalakármilyen laptopot lehet vele tölteni
szerintem hagyjuk a dolgot, egyébként sem ér nekem meg annyit,hogy annyit utazzak, és már találtam rá ruhacserét.

üdv.
Yamaha Fz 750-hez keresek láncvédő műanyagot!
email: maschine@freemail.hu
Eladó megmaradt Bandit 1200 alkatrészek...gyári teló rugók, gyári fék csövek illetve van 2 pár tükör, de azok utángyártottak.
Ha valami érdekel, írj! :)

Üdv!
Honda CBR 600 F3 idom eladva.
Valakinek?
Sziasztok!Eladó 1 pár trace márkályú motoros csizma.17.000+ pósta 45 méret!
Eladó honda CBR 600 F3 pályaidom. az F2-re nem lett passzos sajnos.
12.500 Ft
huhh kicsit távol lakunk egymástól, ha eljössz érte, akkor adom is a címet, sajnos én ekkora távot nem tudok bevállalni