Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakit érdekelne 40-es Sidi Vertigo fekete-piros csimma? Jó állapotú,megkímélt,1 szezonos.
Pofás játék
Sziasztok újra!

Eszembe jutott, hogy az egyik motorrenoválásból maradt egy láncom, ami sajnos nem lett jó, ráadásul nem vették vissza mert kibontottam, hogy megnézzem passzol-e... így ő is eladó 3000 Ft-ért
Üdv: sajnos nem tudok szállitani!
Sziasztok!

Eladó ez a B-star cordura kabát, 2 szezont használtam, bár már a megvétel után bántam mert nekem kicsinek bizonyult és felcsúszott állandóan! Állapota hibátlan! Én 185 magas vagyok viszonyítás képpen. Ára 15 000 Ft, de kabátcsere is érdekel részemről ráfizetéssel...
Sajnálom hogy nem Pesten van! Fel tudod szállítani valahogy? Mert akkor beszélhetünk a kis JOG-ról!
Eladó 1 alig használt cross szemüveg,,és 1 cross buló(zeus)xl es képet kérésre küldök...2000ft-12000ft..
Végülis értelek, nekem is gyanús lenne ez a láncos dolog.
Rendben ha látod fenn neten, akkor még megvan a motor.
valakinek esetleg 60.000 ár alkuképes
sisak xs-es MT Revenge,kétszer használt,hibátlan,zsákkal,bogárhálóval,orrmaszkkal 15ezer
kabát m-es BLH szintén kétszer használt,kivehető béléssel,23ezer
Gondoltam hátha valakinek segítség a tavaszi készülődéskor.
Most nyitottam egy barátommal közösen.
Remélem betértek majd.
www.darazsgarazs.hu
Elado Fox 360 ENTERPRIZE mez ( XXL) , teljesen új a próba erejéig volt rajtam de nekem nagyon nagy ha valakit érdekel az írjon az ára 14 000 ft
Honda Dominator dugatyúja nincs valakinek érdekelne 100mm es átmérőjű! Köszi
A futarok sem motorgyilkosok, sot folyamatosan uzemmeleg a moci, es sajat erdekuk, hogy rendszeresen karbantartsak a munkaeszkozuket, kulonben nem lesz mit enni.
Azt sem mondtam, hogy barmi baj van a motor muszaki-vagy esztetikai allapotaval. Szep allasu, de a lanc sztori nem stimmel akkor se
Aprilisba megyek haza, ha nalad lesz meg, es kell a penz, akkor lehet meg is kereslek.
Sok kis jooooooo minőség
Mse. rendszer visszadobta a mailt.írj a primo1@freemail.hu ra
Élőben is az, de majd eldönti az aki megnézi.
Eztet mondom én is Hogy képről jó állapotúnak tűnik!
A motor olyan mint a képen, ezen futár nem ült.
Ja megtaláltam a hirdetést, nekem az nagyon sok...
Leginkább forint,de jo ajánlatnak nem mondok német.mire? Nem tom 4 par supermoto gumit elfogadok.lehet dunlop kr is vagy michelin.amugy 360e volt hirdetve
A kép alapján nem éppen futár gépnek néz ki!
Valamennyire igazadvan. Csak nem értem miért epic fail rejtély, az hogy láncszettet cseréltek egy motoron ami rengeteget állt, nem volt használva. De mindenképp utána járok, hogy mi lett az előző szettel.
Mennyi az annyi? Csere mire?
Amugy szep, hogy nem akarsz senkit atvagni, de az epic fail kategoriaju rejtelyek megvalaszolasa meg nem magyarazkodas. Ez jelentosen valtoztat(hat)ja a jarmu megiteleset egy vevo(jelolt) szemeben, tok alap kerdes.
Futar vagyok, 125/500 (bo 2000 motoros flotta) Hondak vannak a cegnel, nagyjabol van ralatasom, hogy mit birnak a Honda gyari alkatreszek.
Jarj utana, ha tudsz, mert viccbol nem szokas lancszettet cserelni.