Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó mocim! Keress bátran biztos megegyezünk! üdv!
Eladó Samsung Galaxy Tab GT-P1000 ,6 hónapos telefon, hibátlan,elöl-hátul fóliázott, dobozában,töltővel,fülessel,adatkábellel. Ajándék 16 Gb-os memóriakártya, szilikontok. Hibátlan külső,hibátlan működés.
Bolti ára: 130.000 forint
Irányár: 70.000 forint,minimális alku belefér.
Tel: 0630/3919798
richard.horv@gmail.com
Eladó Suzuki GSXR-750 Tárcsfékek, jó állapotban.

Ár meg egyezés szerint, olcsón odatudom adni mert nekem felesleges.
20000. Igen utánvéttel is.
20000Ft
Tenyészted is őket?
Érdekelne!

Üdv!
az akksi lehet érdekel, megvan még?
ELADÓ NAGYON JÓ ÁLLAPOTBAN LÉVŐ 120-80-18 MITAS ENDURO GUMI 1 cm barázda mélység, CSER 17 ENDURÓRA VAGY 18 KROSSZ GUMIRA(csak hasonló állapotú érdekel )
Tipusa ez a shark gondolom ami rá van írva
vagy nem? :SxD
Köszönöm szépen! Nagyon sokat költöttem rá hogy így nézzen ki. Most is políroztatni van pár alkatrész...
Elado egy leomlo F4hez, hasznalt.Csere is erdekel.(2003as cbr600rr farokidom, ha lehet ulessel,termeszetesen hasznalt ) email: soul26bboy@gmail.com
Erre, meg erre, meg erre csere?:D
ha esetleg valakit érdekel az szóljon.
Ezek itt a nyulak.
Mi a baja De szarulnézki ez a döglöt patkán .
Adsz egy tel számot ide kérdeznék pár dolgot róla.Köszi, hardamstaff@gmail.com
Én nem tudom, mi ez, de amit írtál, arra a vikipédia ezt hozta. Hááát... Mit ne mondjak...
link
CHUPACABRA,a latin neve...
Hátizsákban:)
Szép kis vas! Szerintem hamar gazdira talál!
! !DRZ-re való NYITOTT RENDSZER eladó! ! akit érdekel írjon mailt, lesz kép, ár is: roekjozsi@freemail.hu
Nem motoros de talán valakit érdekel:
Eladó egy HIBÁS Samsung SyncMaster T200-as monitor.
Hiba jelensége: a képernyő alsó 1/4-e csíkos. Nem pixel csík, hanem vezérlőhiba. Én nem értek a javításhoz így inkább eladom. Ár: 10.000forint fixen. Ha postázni kell akkor utánvét az +2400forint.
20/9745504
Menyi a sisak postázod is
Akkor te hogy hoztad haza?
Dehogy adok én 150-et egy girhes macskáért inkább ráköltöm a motorra tuning cuccokra