Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyél neki kopaszmacskát
azokat már megkapod 150 felé
szerintem 30 körül.De tudni kéne ehhez típusát is
Azt hittem otthon tenyészted őket Csajomnak is nagyon bejött már itt rágta a fülem hogy hétvégén menjünk vegyünk 1-et ha van eladó a kicsik közül szerintem még éjjel is ezzel álmodott Amúgy mi a konkrét neve ennek a állatnak? Köszi a választ
Egyiptomiak ritka (extrém)díszállata...Sehi-ből...Áruk:egy drz-jével vetekszik....De nem engednek ilyet hazahozni,mert ott szent állat vagy ilyesmi...
Elakarom adni nem megvenni:)
Ami lemaradt: 70 931nulla941
05-06 636-ra ez-az vagy bármire:

ZeroGravity fekete plexi 5000.-
Gumimelegítő Tech-six, a hátsó már javítva volt, de működik 20000,-
Extremetech Tech2 kormányteló 20 fokozat, tartókonzollal rögzítő csavarokkal 45000.-
Esztergált réz bukógomba, emelőszem, csavarokkal 9000.-
Első-hátsó lánckerekek: gyári első-hátsó, 45 fog 1db, 46 fog 2db ebből az egyik 0km-es 7000,-
Komplett gyári kipufogó leömlő-összekötő-dob 15000,-
Dunlop D211 szlikk 2db az egyik nagyon jó állapotú 10000,-

Husaberg fs650e-t beszámolok! :)
Adok érte egy Renthal Twinwall 28-as krosszkormányt, 22-ről 28-ra alakító M-Cax adapterrel. Na, nekem ennyit.
Hello

Szerintetek mennyit ér egy blokkilag teljesen felujított simson amiben almot 70 es henger van 4 felömlő 21 es amal karbi tárcsafék elöl? kivülről maradt a régi kinézet ( elsővilal és csutkakormányt leszámítva)
Szumátrai patkánymajom
Ha meg akarod venni akkor semmit ha elakarod adni akkor egy vagyont ér
Mennyi a bájjszíkűl ára?
Valaki árulja már el hogy mi ez a kopasz patkány macska mert a csajom ezzel nyaggat
http://apps.facebook.com/dekor...
Szia ird be a keresöbe hogy Héjas Norbert kifogja adni az én motoromat ha nemmegy akkor Norbert Hejas és szavaz rám légyszivesnagyon szépen ksözönöm
AKI LÁJKOLJA MEGOSZA STB INGYEN CSAVAR ÉSINGYEN JEGESTEA HÁZHOZ JÖVÉSSEL:ddddLKÉRLEK TÉLLEG FOTNSO
Nincs is ilyen
Hello!Szerintetek menyit ér?
teheráni kopasz monguzpatkány ...
keresek irattároló szekrényt, ha valakinek van elfekvőben megvenném.
a kopaszt szereti?
Áruld már el légyszi milyen állat fajzat ez? Mert már a csajom is rá van izgulva
150 éve mumifikált patkányizé családostól csizmáért!?
heeee
ti forrázátok a nyulat? mi nyúzni szoktuk
mekkora egér ...

és még kopaszis