Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

küldtem e-mailt
hello na megnéztem hogy mi hogy van. itt van előttem a forgalmi. azon én csak azt találtam amikor forgalomba helyzték.meg egy 3 évvel későbbi dátumot. az nemtudom mi nekem a némat olyan mint a kinai... meg ittvan a két adásvételi...az egyik amit mi irtunk mikor megvettem.a másik meg amit kaptam az előző tulajtól,de azis csak egy sima mezei adásvételi...fénymásolat.
nem én akarom forgalomba helyezni a motort. csak érdeklődtek...hogy forgalomba helyezhető-e...most énis hirdetem...
de ha az új tulaj megbizna egy ilyen céget, akkor ők megtudnák csinálni? köszönöm a segitséget.
szia okes mikor tudunk talalkozni? en is pesti vagyok, csepelen lakom
Helló!
Érdekelne valakit Hgs uj,rezo 2t cross és endurokhoz,csak 125ccm.
Meg találsz a kipu hirdetésekben.

Üdv
vagy az összes adás-vételi is jó, ha megvan mind a külföldi tulajtól, addig aki rendszámozni akarja
ilyenkor már van átíratási pénz is
szia. Nekem 13-as kellett volna. Azért köszi. szia
ha van kinti forgalmi, annak a másolata kell. Törzskönyv magyar találmány. Kell egy kétnyelvű adás-vételi amin már te szerepelsz. A forgalmin szerepelnie kell, hogy kivonták kint. Regadó befizetés, biztosítás kötés, majd műszaki, okmányiroda, stb. Én anno megbíztam ezzel egy céget, akik 30-ért intéztek mindent, pedig jogászféle vagyok....
Annyira bonyolult lesz a papírozás, hogy jobban jársz ha eladod és veszel egy magyar papíros motort....
Szia!

2000 Ft megfelelne?
sziasztok. segitség kellene. eladó lett a motorom, svájci motorról lenne szó.

Én a motort már magyar (1)tulajtól vettem,de már ő is magyar (2)tulajtól vette.elmondása szerint az előtő (2)tulaj valami motor kereskedő aki kölföldről hozza be a motorokat.

előző (1)tulaj úgy vette a motort hogy irtak egy adásvételit,és hozta is a motort, és az adásvételi mellé megkapta a forgalmiját is a motornak.
nos én mikor vettem a motort mi is irtunk egy adásvételit hoztam a motort. meg megkaptam azt az adásvételinek a másolatát meg a forgalmit.

kérdésem az lenne hogy lehetne-e ezt a motort forgalomba helyezni? milyen papirok kellenek ahoz hogy forgalomba helyezhető legyen a motor?külföldi motornak nincs valamiféle törzskönyve?
valami jogi emberke vagy aki csinált már hasonlót igazán irhatna pár sort hogy mi is ilyenkor a teendő. köszönöm
hali! egy vödör robogó kacat,benne többek között s6 görgőszett, kuplung,ill kontrasztrugó,egy f@sza fekvő mina tengő,meg továbbá asszem 2ja jog burkolatok,elsőteló+tárcsa+felni+virsligumi.. ha kell valakinek..ajánlj érte valamit...
nagysabre@gmail.com.
Alpinestras GPX kesztyű "L":

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
szia mennyi a tarcsazar? udv: Imi
mééé nem ? ganék a speditőrök arrafelé ?
nem szeretjük a fajtátokat errefelé
miahelyzet kisgyerek ?
háp háp
de van vám ...


nálam kell fizetni
Repsol motorolaj akció a készlet erejéig!
Racing 10W40 1l 3000
Racing 10W30 1l 3300
Racing 10W50 1l 3300
Racing 5W40 1l 2800
Racing 10W40 4l 10000
Racing 10W50 4l 12000
Racing 5W40 4l 11000
Rider 10W40 1l 2100
Rider 15W50 1l 2200
Rider 10W40 4l 8000
Sintetico 10W40 1l 2500
Sintetico 10W40 4l 9500

Érdeklődni: info kukac motoralkatresz.eu
Szia a kerék 14 es hibatlan... A gumik még szerintem hasznalhatók de nem a legjobbak meg kell nézni ha komolyan érdekel lefotozoom a többit is és a gumik felületét....
Vkinek pocket bike?
Köszi Pohi Igen, már figyelmesebben átolvasra rájöttem Megriasztott maga a "vám" szó Csak biztosra akartam menni
Vám EU-n belül nincs
Fizethetsz előre vagy fizethetsz utánvétel.
Eladó protektoring
http://www.kepesmotor.hu/prote...

érd: pori92@vipmail.hu