Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Keresnék cross cuccokatl Pl:cross szeműveg,térdvédő,páncél...
Amit tudnék érte adni.
Egy vastag Ps2, kis esztétikai hibával.Viszi a backup lemezeket is.
Ami van hozzá 8 MB memkari,egy utángyártott joy, kábelek és játékok amik a következők.
Ps2 eredeti játékok:
-Stock car crash
-Need for speed
-Rayman M
-Ghost recon
Ps1 eredeti játékok:
-Total drivin
-Rainbow six
-Circuit breakers
-Mission imposible
nyári
ContiEcoContact EP 79T 155/80-13 Dot 2001
megnézem a dot számát, pontos típusát és megkeresem a neten mennyiért mennek kb,ha ez neked jó
téli gumi, ár ?
lemaradt: 4db 155/80-13as Continental 70%-os téligumi, összerakásra váró ledes benzinszintjelző (szenzorral,leddel stb) és műanyag airsoft 3000 golyóval is eladó.az összes felsorolt holmi cserélhető motoros vagy egyéb nekem hasznos dologra,főleg tft monitor érdekelne
Olcsón eladó egy alig használt Berik cross bukó!Ár megegyezés szerint!
Sony Ericson K550i (30as) tartozékaival szuper akksival (~7-8nap) 8e,
Probiker 43as csizma,erősen használt állapotban jelképes összegért,
2 szezont használt 48as cordura megegyezés szerint,
1 szezont használt l-es protektoros vanucci kesztyű 6e,
motoros kabát protektorok nélkül,m-es 5e,
2részes,térképtartós,használt, 32literes tanktáska,8 mágnessel 8e,
szinte új alpinestars bionic gerincproti 22e
Shark S500 S-es méret Hell Bell festés,alig használt 27e
TopCom Twintalker 6800 motoros cb rádió MINDEN tartozékával(füles,hálózati töltő,szivargyújtós töltő,kormányra fogatható kapcsoló,mikrofon),számlával,egyszer használt 6km hatótáv 10e ft,
mozgás,rezgés és érintésérzékelős RIASZTÓS motoros lánc,1 hónap használattal 12e ft.

elérhetőség az adatlapomon,kérésre küldök képet,postát a vevő állja,személyesen Budapest megoldható,Győr és környéke bármikor.
Szabadna megkérdeznem, hogy mennyit kérsz érte?
Sziasztok!
Eladó egy malaguti F12. 100 ccm,most kapott full motorgenerált,full elekromosság,és még pár apróság.. esztétikailag nem a legszebb,de hát nem új motor.
2001-es évjárat.kérésre küldök képeket.
Sziasztok!

Eladó egy szezont használt IRC fix hőfokú gumimelegítő piros színben!
Kevlár fűtőszálas 80 fokra melegíti a gumit.
Új ára 75000Ft!(danger.hu)


Ár 45000Ft!
06303210309
bali105gsxr@gmail.com
http://www.speedshop.hu/termek...
Vadiúj,nyugodtan ajánlom!
Szerintem így feketén nagyobb eséllyel tudná eladni! Nekem személy szerint nagyon nem tetszene neonzöldben :)
Nos abszolút gyári állapotban van a moci, új aksi van benne szóval nagyon fasza, nem vagyok robogó párti de még nekem is megtetszett a kis gép! Csak ugye haver is váltani szeretne majd a nyáron vagy jövőre de addig is valami fasza színt szeretne a gépre. Mondtam neki ha el akarja adni valami olyat nézzen amit az emberek szeretnek. Nagyon nem sikerült meggyőzni ezért maradt a full Neon Zöld-nél. Én meg akkor gondoltam felteszem a kérdést, hogy motoros társaimnak tetszene ha találnának egy ilyen ritka fényezésű kis robeszt! :D
Szia. 16e, 4.3" képernyővel 4gb kártyával.
asszonynak ilyen fekete van. szerintem nem adná neonzöldben, de biztos lene szín ami üt. viszont akkor nem csak festeni kéne ha lenne pénzem, egy gyárit simán vennék magamnak is jönnimenni
Hali!Elcserélném 4t kipufogóra vagy műszaki cikkre főként telefonra.0620 3498275
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem mindenkihez hogy!
Havernak van egy '97-es Piaggio ZIP-je, nagyon szép és megkímélt állapotban, nemrég vette. Most azon csináltunk egy kis rutinos szervizelést és már csak a végén járunk. A kérdés a következő: Megvennétek-e egy jó kinézetű Neon Zöld színű ZIP-et vagy inkább maradnátok a hagyományos hétköznapi színeknél?
Felrakok egy képet a mociról (nem az amit csináltunk).
És egy linket az adott színről. Némi véleményt légyszíves írjatok vagy csak annyit hogy jól néz ki vagy elég ramaty csak valamit amivel tudtok segíteni. Az irdatlan nagy baromságot illetve az pofátlan megjegyzéseket tartogassátok magatoknak! Köszi

http://www.kars.nl/uk/detail.p...
Szia!
Nekem van egy, esetleg nézd meg:
http://www.vatera.hu/navigon_2...
küdjéképtet, leírást
Helló!
No problem,köszi a fáradozásodat.
Szia!
22hós kislányommal nézzük a képeket...
Apa,az pijosz?
-Igen Lara.
Az a baj,hogy nem a Jajáé :-)
600ezerért holnap délután ott vagyok érte!