Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végig leveleztem vele a motor vételt és a végén az jött ki hogy Western Unionon küldjek neki 680e ft és ő küldi a motort angliából ami természetesen magyar papíros !
http://www.kepesmotor.hu/suzuk... Ez egy csaló!Épp két hete leveleztem vele akkor egy R1 et kamuzott!Mi a véleményetek ismeritek?
majd igen
van végdob is hozá csak mikor készült a kép még nem volt rajta!
eladó vagy cserélném a motoromat!
yamaha tzr 125 ! frisen festve! bivaj blokal!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
előnybe robog de csak potlásal!
Heló!Eladó egy Régi cb 650-es váz papír nélkül!Alkatrészenként is eladó!gumik tűrhetőek!
Most készültek el a képek, pár perc és ott vannak nálad.
Szerintem majd akkor megbeszéljük a részleteket levélben:)
Jaaah olyan nem.Viszont haverom kőkemény 1800.- Ft ért tud, egy készletet.
Konkrétan arra gondoltam, hogy vannak-e kis csonkok hozzá, amit belehet tekerni a szívócsőbe:)
kisebb-nagyobb gumicsövekkel lehet variálni a méreteket. Csak rá kell húzni a végére és kedvedre variálhatod.
Köszönöm, esetleg valamiféle csatlakozók vannak hozzá?
15 perc és mennek a képek! ;)
Tudnál képeket küldeni még róla? Lehet érdekelne Az adatlapomon megtalálod a mail címem.
Hali! Igen megvan!
Eladó Gösser világítós reklámtábla.Újszerű!

Méretek:

Magasság: 780 mm

Szélesség (felfogatással együtt) : 780 mm

Ár: 15000 Ft.
képet tudnál feltölteni?
Halihó, Megvan még a teszter?:)
jó estét volna három dobozos givi doboz garniturám tartoval együt cserélném segédmotora vagy sport kipufogora eböl 2db ra ár érték arányba én 70000huf ra tartom,méretei 2db 36literes és 1db 45literes,
Helló! Meg nézem megtalálom -e mert nem mostani hirdetés 1000ft jómin aluminium cnc megmunk.Karcsi RMZ-250 04 olcsón jó nem érdekel 180eft beépitve ,de teljesen nincsösszerakva hogy lehessen látni.2éve áll azelőőt sem sokat volt használva.Karcsi 20 480 1344
Tiszteletem!Engem az a 28-as kormánybefogó érdekelne,hogy mennyiért is adná?előre is köszönöm.
KERESEK Honda Cr 250 (1988)-as motorohoz kuplung felőli nagy deknit.

Képpel, árral várom az ajánlatokat.

kadar96@freemail.hu vagy telefonon: 06-30-332-44-66

Köszönöm!
Adnék egy CTK-495 ös tipusu SZINTETIZÁTORT ÉS RÁFIZETNÉK EGY WORKER JUMP UGROLÁBÉRT:)))
Honda trx 500fga komplett vadonatuj váltó cserélhdtö 17-es sm kerékre egy az egyben. A váltó valós értéke kb 80e ft!