Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20 alatt
Mennyre ócssó?
Üdv mindenkinek
Eladó vagy értelmes dologra cserélhető egy felújításra szoruló freccia c12 /ha minden igaz/ idomok ülés is megvan.Működőképes volt! Donornak vagy építeni kiváló! El lett kezdve szétszedve de meghiúsult a felújítása idő és egyéb okok miatt.
Akit komolyan érdekel több infót adok.
Elérhetőség az adatlapomon.
Széles utat mindenkinek.
valakinek esetleg van eladó GPS óccsóér?
Helló!
Sorry, megnéztem, és 195/65-15 Bocs a tévedés miatt, az rémlett...
SIDI CROSSFIRE 40.000 Ft vagy 2T keverékolaj csere érdekel, első sorban Castrol Power 1 2T.
Szia! Ledes,és postázom is!
Üdv Mindenki! Eladó vagy cseresorba került dédelgetett Kawa-m. Sajnos a keret kimerült a felújítgatások során. Ezen a linken:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
találtok bővebb infót róla. Kisebb autóra is cserélném. Kép ha kell még akkor e-mailben küldök.
Szia!
Megvannak még az indexek?
Izzós vagy LED-es?
Postázod is?
Köszi
125-ös vagy 250-es krosszmotorra cserélném költségmentes xr600-asom.
Szevasztok!

Nem érdekelne valakit gyorsba egy Honda CBR 600RR Tricorol nagyon megkímélt állapotban? Megvan ami lenne helyette, és gyorsan kéne eladnom. Kereskedő is kereshet.

Üdv,
Jocee
Sziasztok!

Mazda Xedosom cserélném cross vagy enduro motorra.A xedos 1.6 benzin, gáz üzemű, magyar papiros! Ha esetleg valakit érdekel az erre az e-mail címre küldhet ajánlatokat képekel együtt: soos214@freemail.hu

Köszi

Üdv Peti
Próba nélkül ne vedd meg!
sziasztok, azt szeretném kérdezni tőletek h túracsizma vásárláskor akkora csizmát kell venni mint amekkora sportcipőbe járok vagy eseteleg 1-2 számmal eltérőt? most akarok venni életemben elösször :)

kinéztem 1et, véleményetek? mennyibe kerül ez újonnan mert sehol sem találtam meg neten az árát

http://www.kepesmotor.hu/utcai...
ha 65-ös akkor szójjá!
Piros-fehér Sidi Crossfire 46-os krossz csizma(45-ös lábra jó) eladó. Jó állapotban van, kis javítással. Csere gázolajra, verseny 2T keverékolajra érdekel.
Holnap este megnézem, most nem tudom...
Csere berébe? Vagy Kp?
Lent elírtam a 195/55 nem jó mert az még nem fér el az 50-es viszont érdekel.
3mm futófelületű 195/50 vagy 55 (nem emlékszem hirtelen) nyári gumi érdekel? 2 db.
Esetleg ha cserébe gondoltad úgy érdekel...
Helló!
Köszi nem venni szeretnék,csak felvetette a kolléga a cserét a cross ruházatra.
Méretprobléma miatt cserélném "L"-re.
"XL"-es a mérete!