Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A laptopra irtam mailt....basztál válaszolni
Eladó a képen látható bőrdzseki! További információ emailben: andras.gombkoto85@gmail.com címen!
Sziasztok

tud valaki fzs1000hez givi oldaldoboz tartót
Elado vagy cserélném motoros cucokra fujiitu siemens laptop cassio szintetizátor és egy szobabicikli
És a kép ( a csikok lehuzhatóak róla)
98-as Vitó 108D hibátlan erös motorral jó kasznival eladó kissebb kocsit vagy motort 8 kilóig az árba beszámitok. ir ár 1 000 000 Ft, elérhetőségek az adatlapomon
Eladó majdnem teljes motoros ruházat:

AGV AIRTECH, M-es méretű, teljesen kivehető, mosható béléssel! nincs kiszakadva a belseje, szép állapotban van.
Ára: 20.000 Ft

Shox Mondial bőrruha, M-es méretű, nincs kiszakadva, nem csúsztam vele, minden motorozás után leápoltam a bőrt. Nagyon vigyáztam rá! Szép állapotban!
Ára: 32.000 Ft

Sidi Vertebra csizma, 42-es méretű, a belső talphossza 265 mm. Nincs megkopva a talpa, nem sokat használtam. Egy kis sérülés van rajta, de nem vészes.
Ára: 20.000 Ft

Érdeklődni: tel.: 06-30-388-94-91
E-mail: 06303889491@citromail.hu
Sziasztok.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról több embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt a kiszolgálással illetve a termékek minőségével+árával.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"

LED-es (süllyesztett) indexek 5000ft-tól
integrált LED-es hátsólámpa: 11000ft-tól
fék és kuplungkarok:11000ft-tól
plexik, fém fékcsövek... egyszóval minden.
Az árak tájékoztató jellegűek. Sajnos napról napra változik a $ árfolyama...

Bővebb infót az adatlapomon található email címen tudtok kérni.
Eladó vagy hasznos dologra cserélhető bővebb infóért hondalaci600@freemail.hu
Üdv mindenkinek, eladó dzseki, eladó sisak, csere is érdekelhet :)
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom:

1. Nolan X-lite X701 versenybukó párszor használt új állapotú XL-es eladó vagy L-esre csere 50.000 ft.
2. DRZ 400 gyári Excel SM szett karcmentes tárcsákkal lánckerékkel jó gumikkal 170.000 ft
3. DRZ 400 gyári kipufogó szép állapotban nincs agyonverve 15.000 ft
4. 4 db GM Opel 13” lemezfelni 6db gumival (4mm borda) az egész 15.000 ft
5. 150es Freestyle Snowboard alpine kötéssel 44es cipővel együtt 15.000 ft

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Hello!



Megválnék egy Probiker egyrészes marhabőr ruhától, amin a bőr 1,3-1,5mm vastagságú rajta.

Vadonatúj!

Az eladás oka az, hogy kicsinek bizonyult rám. Szóval csak addig a fél pillanatig volt rajtam, amíg felpróbáltam a szobámban.

Váll, könyök, térd és gerinc protektor van benne, púpos kivitel.

50-es méretű.

Ár: 78.000Ft
komoly érdeklődő esetén az ár irányár. (:

Tel.: 06-30-913-9267 v. 06-30-370-8805

http://www.kepesmotor.hu/egyre...
pogi68@postafiok.hu
helloe ngem érdekel :) emailcimet adsz?
Köszönöm!
Eladó Hona nsr 130000 ft
+36307270389
Eladoak ezek a cucok ha valakit érdekel valami irjon :$
hejasnorbert@freemail.hu
2001es aprilia rs 50 elado ha erdekel vkit, irjatok, teljesen felujitva, meg 300kmig bejáratós
az kevés..........sory
AHA AHA értem Laci!Bogyó!passz olyan 40-45
hány literes annak a dizzel rocskának a tankja?
hát én 260 ért hirdetem.. de ha most tennék bele elsőtelót 350ért is el lehetne adni..csak nem tudok vele foglalkozni. így a kocsira egy 100as lenne a reális kb...
OK!már látom
Szerintem se,de hát így ismerkedik az ember! .Viszont érdekelne tavasszal,akkor lesz pénzem.Ha lesz! Egyébként a 150 ből nem engednék.ja te mennyit kérnél pótlásra?
hát mivel én is cserélem ezért az én áram is magasabb szerintem nem fogunk megegyezni, mert te az adatlapodon 260ért hirdeted itt meg már 150 ért.. én elsősorban elandi szeretném mert szükségem van min 120 kpra..