Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondd TE!A csereár mindig magasabb
menyit gondolsz ?
sok
No.mennyi pótlás?
Elado egy nagyon szép álapotu Aprilia AF1 replica 125 Olasz papirokkal egy szobabicikli 10 ezer forint egy Szintetizátor 20 ezer forint és egy Fujitu Siemens laptop 2 éve körüli cserélném jo motorra vagy alkatrészre vagy ezeket mind adom egy Rendszámso 11KW os motorért ami jo álapotban van az enyémnek anyni a baja hogy elsö telo szimeringet kel cserélni
most kaja 30 perc aztán írok
mire kéne?
Na itt vagyok a sógorék 6 feles jön a 8.!Marha pörkölt.Az egész héten minden este pia naaggyon ÁSZ
megtaláltam.

meg azt is hogy nem tudsz ráfizetni..
1135 ös oldalon! itt megtalálod Csak bele ne szeress!
nekem is van 2000 csak régi!kint beszoptam! De a házigazda(a szálláson)pótolta almapálimkával,ursus sörrel meg borral!Reggel nem kellett reggelizni csak vukkozni Ja nem kell lej
mi ?
1135. képek!
Sziasztok elado egy Nagyon jo minöségü szintetizátor 20 ezer forint vagy csere v mi motoros cucra vagy Aprilai AF1 replicahoz alkatrészre
van egy marék lejem mikor mehetek érte? viszek pálinkát is
milyen mazda ?
még mindig cserélném a kocsim!A rettenetes mazdát! Vagy kp 150 ezredes!Sűrgősen eladó4Most jöttem Románból és elfogyott a lejem mert elittam. Segítsetek
Motor csere érdekel: Eladó Toyota
Akkor nem volt jó az emailem!De nem értelek egyáltalán!De mindegy!
Sziasztok!
Eladásra vagy cserére kínálom a Nokia 5230-as telefonomat.
2010 év végén vásároltam. Vodafone függő. Minden tartozéka megvan + gyári autós tartó. Működő navigációval adom. 2év garancia van még rá. (ha tudnám hova raktam a papírját)
Cserébe is benne vagyok, de csak értelmes dolgokért.
Vagy 15 darab Mátyás király arcképével díszített papírdarab hivatalos fizető eszköz formájában. Vatikáni valutát nem tudok elfogadni.
flygabi@gmail.com
Már akkor elkelt, de gondoltam ajánlok valami mást. De ha nincs e-mailed úgy nehéz lesz...
OK!Értem!Ha titkos akkor kár érdeklődnöm!
Akkor Bocsánat,hogy érdeklődtem!Üdv!
Hali. HJC FG-14 kupakhoz "S" arcpárnája volna valakinek eladó?