Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi, hirtelen opel-gm-nek néztem, szokott it valaki hirdetni olyat.. meg én is nemrég adtam el 4-et
Nem-nem ez BMW bele is van hímezve!
4000 ft/db.
Opelfelni dömping van ezen a fórumon
Lemezfelni 4X100-as 4db hibátlan állapotban !
Valakinek?
szia. Igen későn vettem észre, hogy új! Ebben GPS nincs benne ha jól látom igaz? Utánvéttel mennyi lenne az ára? + 2000ft ha jól értem?
Szia!
Már az első sorban ott van hogy új, dobozos.
Próbagari van rá, de ennyi pénzért ne várj rá 5 év garanciát.
Bp-en van, postai utánvétel 2000Ft.
Üdv!
szia. Egy hülye kérdés, garancia van rá? :-) Helyileg hol lenne? Utánvéttel tudod postázni? Új a ketyere?
Eladó ÚJ 7"-os Google Android Tablet (dobozásban, tartozékokkal)

Google Android OS 2.2.
Processzor: VIA 8650 800MHz.
Memória: 256MB DDR2.
Adattáolás: 2GB belső memória, SD kártya támogatás (1-32GB).
Kijelző: 7-inch (diagonal) magas fényerejű TFT LCD érintőképernyő, 800 x 480 felbontás.
Halózat: 802.11b/g/n Wi-Fi.
Bővítőhelyek: SD X 1 (max. 32G SDHC), USB X 2, Stereo Audio out X 1, Mikrofon X 1, Ethernet X 1.
Szoftver: Google chrome-lite Browser, Mainstream Web Mail service Gmail, Document to Go (Word, Excel, PPT, PDF), Android Task Killer, Andexplorer, Android Market.
High-Fidelity stereo speaker output.
Energiaellátás: beépített 7.4V 1600mAh Li-polymer akku.
Futásidő: 2 óra.
Méret: 20 x 13 x 1,5 cm.
Súly: 0.35 kg, 0.86 kg csomagolva.
Beépített kamera, hangszóró, mikrofon, külső 3G támogatás

Amire alkalmas: internet, word+excel+pdf (e-book olvasó), MSN, Skype, Videó nézés, Google android marketes alkalmazások futtatása (20.000 alkalmazás), adattárolás, hordozás.

Legutolsó akciós ára: 19.000Ft.
Sziasztok!

Eladó egy IMET SAVAGE Dzseki - L -es, további info:
http://www.kepesmotor.hu/texti...

Üdv.
Imádom is nagyon,de eljött az idő, hogy nagyobbra váltsak :)
Hmm...jöhetne, csak épp egy ilyen van a garázsban, igaz levegős, de agyonüthetetlen, több mint 50ezer van benne, és kíméletet nem kapott, csak 4 évszakot, és sorolhatnám...bocs hogy belevau, de jó érzés ha egyet meglátok ezekből, inkább mint a sok divatszatyor:S
közben látom kibogoztad, az adathalászat miatt írom így ki, nem ismeri fel egy kémprogram sem, mint címet...mrgabi@t-email.húúú
Bukóm még mindig eladó 10e-ért! XL-es,szép állapotú,akár postázom is.
Eladó!
Wintex egyrészes nagyméretű bőrruha.
Mérete:58.
Bal kéz részénél csúszott.Kisebb nagyobb sérülések találhatóak rajt.
Hobbyra tökéletes,mz kupa,veteránosok,simson kupa,pályázni stb alkalmas.Akik nem akarják az utcai ruhájukat a pályán egy esetleges bukásnál tönkretenni azoknak első osztályú.
További képeket szívesen készítek róla ha kell.
Ára:30 mátyás.

Érd.:Itt vagy az adatlapomon található elérhetőségen.
Keresek HONDA CR 250-es crossmotorhoz (1988) kuplung felőli oldaldeknit, berugókart, és hátsókereket. Ha esetleg lenne,kérlek írj! Itt a topikban is várom a válaszokat, de akár e-mailon, msn-en: kadar96@freemail.hu

Köszönöm!
Eladó Aprilia SR50!
grozinger@gmail.com
Írj rám(ne itt offoljunk) és megbeszélhetjük!
Korán volt még mikor feltettem a hirdetést, nem emlékeztem mennyit írtam a másik oldalon :-)
hogy mennyire hihetek az ajánlatoknak kaptam már 200.000 ft os ajánlatot és 150.000 ft os ajánlatom mail ben és egy telefonos érdeklődés az apródról
nem rendszámos kb 15 éve azóta csak áll néha elindítom és ennyi
az újonnan vásárolt tehát az a vásárlási papír megvan de a rendszám vagy 15 éve le lett adva de az okmány iroda ki tudja adni új forgalmiként