Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Türelmes vagyok. Nem egy nyárra kell, úgyhogy körültekintően igyekszem választani. Bár az is lehet, hogy szembejön valami más, talán jobb, aztán idő előtt elcsábulok..

Amennyire áll a piac, az 500 tetején kínált darabokat is a lélektani határ alá lehet alkudni..

Kékből ugyan sok van, de időnként egy-egy piros és fekete is feltűnik a piacon. Olyat meg nem veszek, amire rossz lenne minden nap ránéznem
Fél milláig és még válogatsz is ez így nehéz lesz,gondolom akék alegsűrübb szín belőle.
igen bármilyen színben jöhet, csak ne kék legyen
annál sokkal jobb. TDM-et véletlen se szeretnék.. magas súlypont stb.

sor kettő, 270 fokos elékelésű főtengellyel, tengernyi nyomatékkal. Olyan mint egy V2, csak ez 7500-nál elfogy.. Térhálós csőváz, kényelmetlen üléspozíció
Az olyan TDM szerű?
Fél millión innen valami durva TRX 850


(Asztali gépre meg nagyrobogóra már cserélnék.. )
honda cbr 600f összes alkatrésze bontásból eladó . 25kw-os német papirokkal tel 06309492804
Ez érdekes és mi lesz helyette?
üdv.

06304706011 hívhatsz még éjfélig bátran
Helló!

Engem lehet érdekelne.

Kérnék egy elérhetőséget.

Köszönöm
úgy bizony... viszont nem vagyok biztos abban hogy 98-02-ig vagy 00-01-ig jó:$ képeket küldhetnél ha gondolod...
köszi
Gpx500r Blokk ki van véve be nincs megbontva önindító tekeri de a kompreszió eltünt Forgalmi törzskönyv rendszám megvan de nem írtam át ÉS 60-ezer
tetszetős műszer ha nem félnék az aszfalton ilyesmivel közlekednék
Honda Ns-Mtx 125 tömítés garnitúra + teleszkóp szár védő 2000 Ft
Jawa babetta 207 hátsó lámpa 500 ft
Robogó belső 3.50-4.00-12 Vee Rubber 1000 Ft
Króm vissza pillantó tükrök 10 sűrű menetű (vitvort) toldóval csomagolásában 4000 Ft
Eladó GS 450! 260 000 Ft, nem zsákbamacska és Ak-val vezethető
Ennyiért jóformán biciklit nem kapni, úgyhogy olcsóbb nem lesz!
Hali! Motorozást hosszabb ideig szüneteltetem, ezért eladóak a cuccaim:
-Grex zárt sisak, matt fekete, L-es, kb. másfél éves 7000 Ft
-TCX SS Performance 2 sport csizma 46-os, ez is másfél éves 14000 Ft
-Spyke rövid dzseki, kivehető béléssel, protektorokkal (nagyon jó minőségű, olasz) 4XL-es (kb 190-200 cm magasságig, 120+kg-ig jó, de a dereka és karja szűkíthető!), épp, hogy fél éves 24000 Ft
Ha elviszel mindent, odaadom 40-ért, posta van, de saját terhedre/felelősségedre. Ha nem piacos kínai szart akarsz, hanem a bolti árhoz képest SOKKAL olcsóbban, de biztonságosan felöltözni, gyere el és nézd meg!
(A képeken a Nolan sisak már nincs meg!)
Üdv.Látom keresel gyári dobot Kawasakira.
Nekem van egy eladó ha érdekel.
13eft-ért hirdetem. ha gondolod írj.
Üdv.
ok köszönöm
szia, tudok segíteni, itt elérsz alkatrész ügyben.
megvagyok elégedve vele
kutyát kérdezd a hegylakókban.
Helló! Gondoltam ide irom hátha 530 -as X gyűrűs lánc kellene 150 LE feletti teljesitményhez . Aki ezzel biznicel esetleg az irjon már reám , hogy ki mennyiért tudna megszabadulni töle .Kösszöntem