Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia...

megnézted nekem a 17"-os cross gumikat ? ? ?
szia oszi, mi van a kuplungkarral? megvan még?
Beszarok...
De most mi van? Vagy mi nincs?...
Eladó!
Eladó!
Valakinek? Nincs letörve egy bütyök sem!
irtam neki,hogy a faházzal sajnos nem tudok motorozni,ezért nem élnék a cserével
Valakit érdekelne CONTOURHD 1080P fejkamera? 55e FT.
Milyen jól jártak volna!?
tegnap egy mobil vendéglátós faházat kínáltak a cbr emért...
Te csak ne rákcsálj. Most rák, vagy csálj?!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-5217247

életem legkomolyabb apróhirdetése
Eladnám kecskémet vagy motorra cserélném de tenyésztek patkányokat házi rákcsálókat nagyon sürgős! akár kibe3lezéssel levágással is eladóak patkány húsnak 5000Ft kg ja!
Eladó a robogóm. Qlink Axon 125ccm 4T
Kötelező olaj, légszűrő és gyertyacsere után.
A motor remek, új állapotban, 4000km :) Karcmentes, csillogó fényezés, dupla fényszóró, kitűnő esztétikai állapotban. Műszakilag is KIFOGÁSTALAN: fékek tökéletesek, motorja finoman, csendesen jár.
Irányár: 200000Ft
Eladás oka: autóvásárlás:(
Hívj/írj bátran, megegyezünk.
Eladó egy olcsó XJ600-as beszámítás van http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xj600n_beszamias_100e_ft
-ig-5128890
Sziasztok van egy Honda Prelude 2.0i sportkocsim Képes motor(motort keres,cserél okt07 hirdetve). 1992-es, megültetve,spoilerezve, eladnám,cserélném. Keresek kisebb kombi autót. Vagy ha van egy műszakis sportmotorod, min 600cm3 1992-től, +neked megérné ráfizetni 200at, jelentkezz 209127874.
Hali! Tegnap vitték el. Sajnos most sok nekem az az 1 misi, pedig jó lenne!
Megvan még a motor? Esetleg értékegyeztetve csere erre:
KTM
Keresek hercules motoralkatrészeket.Lámpa műszerfal idomok ilyenek érdekelnének.
SOS Eladó a motorom. Sürgősen kell a pénz.

! Nagyon SOS !
Ugyan már átkenyed másik színre mit számít az és akkor egyedi is lesz meg olyan ami neked tetszik,nem biztos hogy nem megy el a gs engedd le annyira az árát amennyit a trx-ből engednének neked és tuti elviszik
jah, és venni könnyű... de eladni basszus ( a GS-t)