Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Ha jól emlékszem volt nemrég téma a bioetanol és ha jól tudom te ezzel jársz az opellal. Ha van egy kis időd és megosztanád velem a tapasztalatokat akár privátban is megköszönném. Van neked átalakítód és ha van mibe fájt és hol a beszerelés, vagy csak felesbe tankolod? Fogyasztásnövekedés vagy valami tünet van e?
Előre is köszi.
Ha alapjáraton "készül" a szinkron, akkor előfordul ilyen tünet. Az enyém 1000-2500 között torpan, de ott látványosan: viszont 3000-6000 között combos nyomatékkal gyorsít, kétszeméllyel, csomaggal is.
Grrr,
Fordulatban 3000-nél és 5000-nél van egy kis "lyuk". Gyorsításkor meg-megtorpan.. Kicsit idegesítő, mivel épp az a fordulat amikor kéne, hogy kilőjön a lámpánál stb.
Karbi kb 1 hónapja volt kitakaríttatva és szinkronizálva.. mi lehet a gond? Ismét eltömődhetett valami? vagy csak a 35 fok meleg, és a városi közlekedés hozza ki?
194 cm vagyok... :) Kuldj infokat a madarasznorbert@msn.com cimre legy oly kedves.

Koszi: Fulmi
Fokozat kijelzőt használ valaki zzr-en?
Ahha, aztán te is legközelebb 1.4 GTR-rel jönnél?
Nem véletlenül utálom az építőipart...
Nézd meg a képeimet, ha külsőre teccik, a belsőt garantálom hogy renben van
Nem árulom nagyon, de ha teccik, és megtudunk 1ezni, fájó szívvel de megválnék tőle...
még tavaly. mellékutcában széltiben-hosszában folyékony mész. elejtette egy teherautó
Azt hittem az átfényezés után hibátlan volt...Mikor csúsztattad meg?
ez talált
ahhh, minden világos
talán azért, mert gyöngyház... nem gyári.
Ez gyárilag fehér? Az első szó ami eszembe jut róla, hogy szűrreális.
Vagy a fényképezőgépnek furcsa a fehérje...
úgy tudom, a start autó üzleteiben van valvoline.
Sziasztok,
Úgytudom a Valvoline az egyik legjobb Láncspray.

BP-en hol lehet venni? Mert 1-2 botlban néztem nem volt.. csak webshopokban látom, de 1-1500 postaköltséget nem ér meg.

ui.: kép csak illusztráció:)
Akkor nézd meg ezt: Fehér ZZR 400 még egy keményebb alku is belefér
Vegyél z750-et. Sor 4-es és alacsonyaknak is tökéletes Tudok eladót
Melyikre küldted,mert nem jött még?
Mail ment, ha még kiváncsi vagy valamire, ird meg.
Ahogy gondolod.
Én amikor vettem a ZX-et, akkor külsőre átnéztem, amennyire tudtam benéztem a blokkhoz is, és persze próbaút.
Szia!

Ezt multkor is mutattad. Kulsore nem tetszik az teny. Azt pedig nem tudom, hogy mit kell ilyenkor nezni egy motornal... kort, futott km-t, melyik reszet a motornak. Adnatok par tanacsot?

Koszi: Fulmi
SOS kollega!
Emlegettél ott Csopakon valami nyaralót.Érdekelne a téma,e-mailben tudsz róla írni dolgokat?
Előre is köszi!
Roland
Én ugyan ennyiért adom a fiatalabb ZZR-em.
Nekem sikerült nagyobbat vennem, így ez eladó sorba került.

http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/1
67399/KAWASAKI_ZZR_400_.html