Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Leengedtem amennyire csak lehet, több már nem akart kifolyni, de az alján még egy-két deci lötyögött. Mérőedénnyel mértem, nem kúton
Összegyógyítottam a szétolvadt vezetékvégeket a generátornál, remélem nem lesz ilyen probléma vele mostanában
Hehej de szépek ezek a zizzenetek
Idén legalább nem rúgtunk be annyira
Az enyémen ilyen van fenn ( lásd adatlap)
Bódis dobok...És a hangja...
Igen, az valóban érdekes, hogy a szlovák tankolások alkalmával mindig ott az a 4-6 deci (vagyis pont 10%) különbség a fogyasztásban...

De a legjobb, a boltban hangzott el, pár napja: "...és a kúton is átb@sznak: a HITELES 10literes kannába, csak 9,7 liter ment bele! úgy ám!"

Baszki. Gondolkozz már
Vagy csak a szokásos 10%-os csalás a kúton........
Előtte megfújattad egy IFA kompresszorral, vagy mi? én ha lefulladó motorral esek be a kútra, akkor is 17,6 - 17,8 körül...

(A Tiéd biztos Dakar verzió )
Jóestét!Megtörtént a karbitisztítás,kicsit még dadog,Kb 5 ezer körűl utána üveghang végefelé elfogy.Persze ez terhelésen,üresen szinte jó!Szerintem a háromhengerezés oka meglett!A karbiszinkron még biztos javítana a helyzeten!Áronka mennyit szokott kérni ilyenért kb?Nem akarok meglepődni,kevés pénzel odamenni,mert nem!Ja és köszi a tippeket!
Üdv:mesi
1 db első is kellene az meg vállas
asszem jobbos
de hnap még ránézek
Én eddig 15,10-t tudtam tankolni max. Igaz, még löttyent az alján v.mennyi. Nem mertem tovább erőltetni, mert a mutató már a piros mező alatt állt.
Ínyenceknek:
Miskolc-Balaton (+ Bp. átkelés) pályán: 4,34l/100km
Balatonparti sétamotorozgatás (általában 2 személlyel):3,98l/100km.
Igaz, kíméletes üzemben.
nemhogy látott, de meg is simogatta. adatlap. igaz ez 4-1.
Gyá de szépek vótunk!
Értem. Abba annyi fér, mint egy T56-ba. Kb.
Elvittem a paripát fényképészhez. A Balatonra. Miskolcról...
És találkoztunk kollégákkal!
Kawashnikov
Milyen autód van ?
Sikerült ma 19,33 litert beleszuszakolni a tankba.
Részletek később
Sziasztok! Valaki Fehérvárról holnap nem megy TÁRNOK felé délután?
Valaki látott már ovál dobot ZZR-en? Ajánlottak párban.... Sportdobok közül nem láttam még ilyet zizin.
bazz... most nézem mit is kértél. nálam ELSŐ tárcsák vannak bocs.
köszi kutya!
Akkor ha jár arra valaki a környékről majd elhozatom vele, mert én mostanában nem tervezek arra fele menetelt. mondjuk aztán ki tudja...
nekem sem a vállasodás, vagy a kopás a gond, hanem h a közepe mármint a felfogató része magasabban van a tárcsátol, a szaki meg azt mondta h ennek teljesen síkban kell lennie
valszeg vmi helyretoló rugesz, nem lazult ki a szorító csavar? ilyennel nem volt gondom, nálam csk szorult.
nem.. egyálatán.. sőt ha felváltok néha a gravitáció is lehúzza vissza..
nem szorul?
Sziasztok,
Hazafelé menet a váltókarom elkezdett figyegni.
Pontosabban a rugó nem húzza vissza se fel, se le és manuálsian kell középállásba raknom majd onnan szintén le (fel) stb :(

Mennyire macerás ezt megcsinálni.. kivülről nem látok semmit feltehetően meg kell bontani.. :(
szia nekem van hátsó tárcsám mivel a télen lecseréltem mindet. de az sincs tul jó állapotban ha érdekel küldök képet.