Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közben túl vagyok egy kipuff projekten is.
Gyönyörű lett (a hangja is)...
Jó helyre? Sugó-Bontó?
Robiék - állítólag - nagyon gyengéden bontják szét a motorokat...
Most ez lap esett ki a pakliból...Mennie kell. Azért szeretném ha jó helyre kerülne!
Azbiza... én már simán eladósodnék miatta. De közbe' mást eszeltem ki, vagyis eszeltek ki nekem...
Milófasz?
Vegyél egy Z750-et szalon állapotban Vagy bárki vegyen Z750-et van szép eladó
Köszi a segítséget. Az ebayen találtam 1100-re való kampókat. Már ránézésre szűkebbek a rések rajtuk. Tehát eladó 4 db 400-600-ra csomagrözítő kampók, ugyanitt kerese 1100-ra kampókat....
Hogy lehet az angoloktól vásárolni az íbéjről, nagyon bonyolult?
(200492734380)
Vagy lehet lesz itthon is...
Egy motor átírása eleve hatvanezer, plusz amennyit elautózol, mire egy normális gépet találsz...
Én az építés mellett maradnék, persze, csak ha nincs más gondja a gépnek.
akkor sokaal olcsóbb eladni ezt, s venni egy hasonló évjáratú 600-ast, vagy 1100-ast. Ahogy néztem minimális az ár különbség, sőt.
Tavasszal én próbálkoztam ilyen átépítős dologgal sztem számolj legalább 200e-el, de persze függ attól hogy milyen áron tudod megszerezni a szükséges dolgokat, én végül azért tettem le róla mert felmentünk volna mire vége van 200e fölé és annyit már nem akartam rákölteni. Úgyhogy maradt az hogy már szét volt szedve blokk és Áronék azt rendberakták amit találtak rajta.
Én 90-ért adtam el a 2003-as, 600 as blokkot - és abból még plusz alkatrésze is (önindító stb.) maradt az embernek.
Egy vezérműlánc van benne, amit a képen bekarikáztál. Alatta a feszítő.. Azt is meg kellene nézni mennyire csíkos. Csörög, azért cseréled? A blokk jobb oldalán fut a kuplung felől a hengerek mellett. Képen látod...
Ez lemaradt!
Ez lenne a vezérműlánc?
De ez most középen van vagy oldalt? A hengerekhez képest.
Helló!

250-es ZZR blokkban hány lánc van? Van a vezérműlánc és ennyi? Hogy adja át az erőt a váltónak? Fogaskerékkel?
Értem, szóval kb 50 a munkadíj, de kb. mennyi lenne az anyag hozzá?
Egy közelítő árat tudsz mondani, mert a csere lehet egyszerűbb, és olcsóbb, csak akkor ugye el kell adnom az enyémet, amit egyenlőre nem szeretnék, bár egy fiatalabb...
Nekem mind a 4-re 9Z21 van rábélyegezve. Ránézésre ilyenek, de ha gondolod meg tudom méregetni bármely méretét, mert nekem is le van szerelve, csak a polcról kelle levenni.
Nem teljesen.
Szia!
Holnap tudom neked megnézni,pont le van szerelve mert doboz van a gépen.
Lefotóztam a kampókat. Valaki nézze már meg 1100-en neki milyen van. Két különböző számot találtam, de tök egyformák.
Köszi.
Akkor marad az 1100-é.
Viszont a 600-énak 53045-1053 a száma, az 1100-ének 53045-1057. Úgyhogy tényleg eltér
Micsoda masina.
Tevírek!Egy helyről valók ahogy néztem.
M205
BBV
Na most megnézegettem,a C és D széria tényleg megegyezhet.
Szia!

gumikarmanytyú 2 db kell 1700ft/db ezek vannak raktáron a porvédö külsö 1800ft ezeket rendelni tudom
Úgy látom, hogy legalább a C-s és D-s széria megegyezik....