Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

regeltem egyet én is...
Attila ?
Hoppácska.
Ez komoly.
"Bekerültünk" az amcsiékhoz :)
Gugli-ék kiválasztották ezt a képet a Google Earth -be.
Tegnap óta látható a parkoló jobb szélénél. Szerintem pár hét múlva a GoogleMaps-en is ott lesz.
Felraktam inkább az egész Csesznek-mókát a galériámba.
Hmmm.
Egy sem jött.
Ezt nem értem.
Ja bocs
Erre küldtem: zzrrs@citromail.hu

Talmanapon ott leszek.
Remélem Te is jössz!
Tényleg,a képeket nem kaptam meg!
Hova küldted?
Vagy látom eladó a 600-asod, esetleg értékegyeztetéssel csere az enyémre?
alkudozzunk egy kicsikét!
15?
De akkor tuti jó az enyémre?
Ezt elég kicserélnem a jobb, vagyis eredeti teljesítménye miatt, vagy a leömlő csöveket is kéne cserélnem?

nekem van gyári csövem 20ezer akettö
Szevasztok!Néztem a fórumosok között sok a dunántúli.A hétvégén motorostalálkozó lessz Kisszékelyben!Ha valakit érdekel.Infó:+3630/5598687 Bence Jani.
Ebesen csinálta egy srác. Rozsdamentes acél az egész. A db killert a csomagtartómban hordom. 3 perc alatt bent van, ha kell. Nyitva hangosabb persze, de így sem zavaró. 80-100 nál már nem hallom én sem, nem fáraszt. Mély morgós, tompítóval gyárinál csendesebb. Állítólag nyitva a nyomaték közép fordulat számon csökken egy picit. Zárva semmi különbség. 60e huf. Ja, a gyárit megcsinálta bilincsesre. 5 perc szerelés és mehet műszakira.
Igazából 5 ezeré lett bele ugyanolyan paraméterekkel rendelkező hűtőgomba..
Csak meglepődtem, hogy ennyivel több lenne a gyári? :)
Pedig nem bonyolult, elég ha a zzr600 exhaust/pipe keresőszavakra ránézel, 50ezerért már komplett rencer is van hozzá. (ebay: 350373719940)
nos én még soha nem rendeltem onnan, de ha esetleg ráérsz, és találsz valamit valahol, belinkelnéd?
Tegnap keresgéltem a neten, de nem találtam, legalábbis zzr-hez.
Én a sérült dobokat nyolcezerért adtam el, a hibátlanok általában tíz körül vannak, darabonként. Esetleg ebayt meg lehetne nézni, hátha felbukkan valami szép darab.
Egy érdekesség, azt mondták Áronék, azért lassabb a motorom, mert nem hozzávaló kipufogó van, hanem valami "hang tuningra" való.
A kérdés a következő, hol tudok beszerezni, és egyáltalán mennyi a két gyári kipufogóm? Mi a reális ár érte?
Motorbontóba keressek? Meg akkor rajta lesznek az E betűk?
Hol és mennyiért csinálták?
A hangja és a teljesitmény leadás változása érdekelne.
ilyeneket nem árulok, ezért árat se nagyon tudok mondani rájuk nálam a zzr első betétek 6-7000 Ft / oldaltól indulnak.
Jah, lemaradt:
Nissin ST
Van eladó komplett első fékbetétem:
Nisin - 2p214 st (1 db)
EBC - FA158 (2 db)
ára? Nem tudom, Kutya menyiért adod Te?
Attol én kicsit kevesebbé , megbeszéljük .
Kutya: nem akarok "konkurenciád" lenni, csak elfekvő készlet .
Óóó bár lenne arra pénzem, hogy szerelővel csináltassam...
49e km az óra szerint. A faterom autószerelő ha kocsiba tud vezérműszíjat cserélni akkor elboldogul ezzel is remélem.