Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na itt van a matricás srác címe: retaeht@gmail.com
Mindenki másképp csinálja..... A hőlégfúvó egyértelmű, hogy nem lehet jó mivel nem tud a teljes felületen egyenletes hő eloszlást csinálni. A forróvíz nem kizáró tényező, csak épp 60-70 fokos víz semmire sem jó - nálunk a csapból kb annyi jön . Végülis az teljesen mindegy hogy száraz vagy nedves a hő, a mértéke fontos. A vágás meg jó lehet, csak legyen üveges aki képes lemásolni a gyári méretet. Ha egy fél millivel kisebb, ki fog esni illetve állandóan lötyög - ha meg fél millivel nagyobb, sose megy bele vagy szétreped a ház, törik az üveg. Nekem egy 2000 forintos autó tükröt kúrt el, mert a rádiuszokat megközelítőleg sem volt képes eltalálni (simán be lehetett köpni a sarkoknál), a többit már nem is néztem meg. Úgyhogy inkább vettem a bontókból gyári tükröt és átraktam az üveget. Másodikra sikerült, az első gyakorló példány lett sajnos - pont a meleg víz miatt . Úgyhogy gyorsan megkérdeztem a festőt aki kiejtette a szárítóban az üveget, hány fokon kezelik a festést, aztán beállítottam azt a hőfokot és húsz perc mulva ki az üveg és be a másik tokba.
Teszteltem én is... 185 óra szerint 6.ban
Kutya Úr mikorra várható, hogy lesz 250-eshez vezérműláncod?
Postázni lehet? Hogy a leg egyszerűbb a cseréje? Az ára 9000Ft körül van?
Az enyém is ötödikben érte el a maxot!
van 3000ft házzal együtt
Sisaktartó apó pénzből
Csináltam egy ilyen e
Véleményt, hideget-meleget, módosítást, ötleteket fogadok
Előfordulhat hogy hatodikban már nem forgott volna tovább, inkább még lassult is volna, utassal ez volt a múltkor
Én meg azt hittem, hogy annyi a vége!
Anno a GPz -vel volt ugyanez, 2kilóról hatalmas fék, durrogás, láng stb.
fiatal rendőr gyerek kiugrott az út szélére a padkáról, és mutatta h basszuk oda neki megőrültem, peti a GPX-el ezen röhögött még a következő tankolásnál is
meggondolom.............. ,tudod bogyóka ez a kurva lóvé,mindent nem lehet egyszerre,még nekem se
tegnap Szentes előtt igazoltattak a rndőrök/má nem engem/
csak mikor odaértem........180-ról 80-ra
volt ám fejkapkodás,hogy mi az isten az a durrogás
még erre sem jössz te farkaska
hűűűűűű,akkor arra nem megyek
Végül is... Zsolti gyerek megúszta, pedig az övé üvölt mint a sakál de nem egy, nem két eset volt, amikor (néhány) gyári dob árát kifizettették a magyar betyárral odakint
az enyém is gyári.........csak nincs benne semmi.......
fosnom kéne a szervektől......
Nem feltétlenül, de dB killer nélkül nem indulnék neki egy osztrák/német túrának
Persze hogy jó. Azóta már módosult 181,5km/hra, csak elfogyott az út mielőtt raktam volna a hatodikat
nos ez érdekes, mivel nekem nem gyári a kipufogóm, de sokan is irígylik, mivel elég hangos, sőt, nagyon hangos. Most ha ki akarnék vele menni, le kéne cserélnem?
A gyári hangú kipuff alap, ha nyugatra (délre) indulsz, sárga mellény dettó. Bizosítási zöldkártya inkább kelet felé, és körülöttünk szinte mindenhol tiltott (vagy épp csak tűrt) a radar- ill. lézerblokkoló.

A többi szabály, ha a közelben motorozol, akkor nem igazán tér el a hazaitól.
basi2
[4349] 2008. február 16. 10:41
Hali! Én autósboltban vettem 1700 Ft ért egy Barkas tükröt abból 2 db-ot tudott vágni az üveges!Megfelelő a domborulata a tükörnek! A forróvizes megoldás a legjobb! Próbáltam már hőlégfúvóval is de nem jött igazán be!
Nos nem teljesen ide való, de sehol sincs ilyen téma.

Szóval, hol lehet megnézni országokra lebontva, hogy hol ilyen szabályok vannak ránk motorosokra? Pl itt ez az E-s kipufogó, még a neten se találtam róla semmit, valamint hol kötelező a védő ruha, sáv használat, stb.
Azért nem ártana tisztában lenni a helyi szabályokkal, ha külföldön motoroznánk...
Aktuális lett a E matrica. Tegnap adtam oda a kipufogós srácnak, készülnek az új dobok. Szükségem lenne ilyen matricákra.
Sziasztok,

Nem motortéma, de esetleg tud valaki megbizható házi autószerelőt BP-en (11. ker), vagy közeli környékén?

Sanyi