Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Mindenképpen vágatlanul kéne. Mikoriak, mennyiért és mennyit voltak használva?
Superbike? Mennyiért adod vágva?
Szia Drbig !
Nekem van belőle vagy négy darab. Vágva vagy vágatlanul szeretnéd?
Fel!
Nem tud vki SOS-ben SC2-es pirellit? 190/55....
körbenyalhatná az enyémet is
24-én biztos. de lehet h felugrok majd leskelődni párszor. helyzet az h sokminden függ b.gordontól, hogy mit tervez. Ő a példaképem: a legnagyobb buzi
ehe-ehe.egy intelektüell.mikor jössz nyiltnapra?
na azsé.
Meg egyébként ki az a "TI"? Én és az egóm vagy mi, mert az hogy skizo vagyok már megkaptam ma, de hogy ezt látni is...
Hát ha tudtam volna h legalább "innen" "ismerlek", akkor már odamentem volna, mert nem félek én a buziktól! Azt h büdös vagy-e majd akkor megmondom. Mindenkihez dög ismeretlenül nem megyek oda csak úgy ismerkedni, azt bárokban szoktam
bazmeg,ti fostok vagy büdös vagyok?mé legközelebb?
azt láttam saját szememmel is, csak úgy vibrált köztetek a levegő... Így a sok pályaképekről be tudtalak azonosítani utólag, mert elég egyedire sikerült a gépes, messziről kiszűrhető!
Mind1, ott voltam az egyik pályanapon nem messze tőled, legközelebb odaköszönök
én felvállalom:személyesen imádom a motoromat
Te is ott dolgozol Joe? tudtam én h nem is a Zemáé, mindig nagyzol...
Látod Beni! Azt tagadják... nem értem én, ott figyel a Chriss meg a BerikZ és nem vállalják fel. Mondjuk nem gondoltam, h ennyire fiatalok. Amúgy ebben a buzi országban mindenki más, csak van aki felvállalja és van aki tagadja, nem?
jo lenne ha már visszahoznád
És az nem túl veszélyes csúszókuplung nélkül nyélgázon félkézzel kitudjahány G-erővel megbírkózva? Irigyellek, én is mindig kaszkadőr akartam lenni, de inkább buzi lettem. Nem akarsz inkább te is?
Csak te nem.
Az enyém bírja a Mátrát,....vagy csak birta
Jó, hát vki új motort vesz vki meg terepszínű pályaidommal jelzi az átállást. Egyik ilyen, másik olyan, tehát: MÁS
Ok gay, akkor most megsértődtem! Jó nagyon
Tényleg lenne amúgy is egy csomó kérdésem menő pályázókhoz nekem is amit eddig sosem mertem megkérdezni, de majd most, mint pl. ez az olaj téma, jogos! Vagy:
- Ez is hátsókerék-hajtású?
- Ugye nem kopik a gumija ha elengeded a gázt, csak ha húzod?
- Bírná ez a Mátrát is?
- Ezzel is úgy kell váltani h egyet lefelé azt utána fönt a többi, vagy automata?
- Bírja ez a meleget? Mármint bírod a meleget? és a melegeket?
Nem lesz így DRZ!