Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szivacs, bammeg!
Aham..hát persze iwatch
Te tényleg gyengeelméjű vagy.
Ezt nem csak teteted.
Szerintem nem igazán érdekel hogy te mit érzel.
Majd ha egyedül lábra állsz akkor szólj
Átköltöttem? Ott van..,mindenki vissza tud olvasni te szánalom
Na meg hogy egy ekkora vízfejet, hogy tudott kiszarni mamóka magából?
Vegyél a Fasztra helyett egy új kocsit, és nem kell fáradnod a ház felújításával.
mindig azt hallom higy a van-tól nem kell félni
én rettegek tőle
hamarosan öröklünk egy jelentősebb összeget ami befektetésnek kevés de ház felújításra bőven elég lesz
már most utálom az egészet, rettenet sokszor fogok elfáradni miatta, igazándiból a semmiért
én kindig azt az elvet vallottam hogy kis munka kis pénz nagy nyugalom
Én úgy érzem, hogy hiába mondogatod milyen sok mindened van, mégis Te vagy itt a legszegényebb
Előbb fellökjünk, hogy tényleg "elesett" legyél?
Na megyek a Makói fürdőbe.... jók legyetek
Mint írtam korábban, szerény, de nem sértő összeget én bármikor elfogadok.... támogassátok az elesett kisvállalkozót
Én más fórumokon a ki milyen gumit ajánl témákat olvasom,hogy oldjam magamban az itt olvasottak miatt kialakult feszültséget!
Mert azért én is elolvasom.
én egy kis keserűséget és irigységet vélek felfedezni az iAlfánk írásaiban amiatt higy a zoli tudná dugni az anyját neki meg nem sikerült hiszen mire felállt neki elzavarták otthonról
úgy gondolom innen ered ez a sok felesleges fikázás
Úgy áll, csak úgy lóg!
Gyerekek, ezeknél a készpénz, Iwatch és ki kire miért irigy témáknál még a régi motorolaj, gumi és lánc spray/ olajozó is szórakoztatóbb, esetleg tanulságosabb...Persze én vagyok a fasz, hogy 3 napja mégis elolvasom
Irigy vagyok? De mire?
Én nem.
Sorold. Elég ha elsorolod nekem mim van.Ha már annyira meg tudtad mondani hogy nekem ilyen órára sosem lesz pénzem.
nincs cumi,átköltötted az írásomat.

Ezt te írtad:Te írtad tegnap ,hogy ha ránézek az órámra,olvastam el mi van rá írva.
Én meg ezt:
Neha nezd meg emlekeztetoul mielott hulyenek neznek mikor hangosan mondogatod a rossz nevet

Összevissza irkálod és hazudozol.Jó ez ilyen,ez vagy te.
De még mindig nem mondtad mi van a képen az órán névként.
Tudom hogy patkányként lerágnád a lábad minthogy rávágd "tévedtem,nem iwatch hanem apple wach" de a tény az tény.Benézted hiába maszatolsz,terelsz,másról hablatyolsz.
Urak! Kiderült már hogy kinek a pöcse nagyobb?
Én nem mondtam hogy lúzer vagy hogy nincs 4(5) ingatlanod. Te ezt érzed...innen ered az ellenszenv . Na meg minden hasonló dolog miatt.
Hogy hülye vagy azt mondtam...meg irigy...de ezt tartom is
Azt ne add oda,mert meg felkókányolna a Trtyumpra
törött k5 elemem van annyi mint állat.