Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De feladod a labdát... egy ilyen közegben meg rá is mennek rögtön - de nyugi, ez a szeretet jele
Egy 2017-est néztem ki...5 Milla körül. Elég lesz pár évig,aztán úgy is eladom. Tesztelek tudod
Csak használt motorra telik? Az 1200-as GS-t már évek óta nem gyártják.
Nem én...ti frenkiztek vele. Nekem természetes mint egy pohár víz . Az meg hogy te mit csinálsz,engem nem zavar.
Mindig magadra veszed a szopó álarcot Komolyan, egy okosórára frenkyzel? 5 éve még elment volna, de ma már az iskolások kezén is ilyen van... na nem mindegyiken i, leginkább valami olcsó fos, de PONT ez járatja le
Egyébként én is tudom, hogy nagyon kényelmes, meg sok mindenre jó, de nem vagyok kütyübuzi, meg utálom, ha valami a kezemen van. A hagyományos órámat is csak akkor veszem fel, ha ki kell öltözni (3 ilyen i izét kifutna az ára )
Tavasszal veszek repülőt! Meg egy 1200GS-t!
Csak hogy legyen min csámcsogni pár hónapig.
Én nem dugom meg Zoli anyukájával...meghagyom neki
Na figyelj ide te majom!
Egy az,hogy te nekem ne szabd meg hogy mit tegyek. Kettő...beszélgettünk anno hogy ki mit használ és úgy jött fel. Három...nem én hozom fel,hanem ti! Mert egy büdös bunkő irígy senkik vagytok.
Ne mond már milyen legyen a stílusom faszikám...senki vagy!
Úgyhogy kussolj .
Amúgy szerintem jó a stílusom. Főleg egy kamu senkiházival szemben
Pedig ki fogsz, mert lassan minden új autó ilyen lesz bár ha csak használt autót veszel, még 10 évig ellehetsz vele de nemsoká jön az idő, hogy elkezdik mindenhonnan kitiltani az Euro faxomtuggyahány alattiakat
Fasz
Nem, ő a bank kp-ját is elvette a kártyájáról
A mild hibrid kb semmirese jó. Sose adnék ki rá pénzt.
Sztem még csak bérli!
Azokat a drága tölthető lófaszokat ne keverjük ide - az adócsaló hibrideket meg főleg ne (450 LE Porsche SUV ződ renccámmal )
A mild hibrid olcsón előállítható, és városban fog 10%-ot legalább. pl. a Suzuki Vitara már csak ilyen motorral kapható...
Vettél autót?
A hybrid alapból drága most is. Ugyanazon modell hybrid verzioja 50-70%-kal többe kerül. Legalábbis amelyik zöld rendszámozhato
Minimum 2 dugás kéne, mert eggyel nem tudnák eldönteni, melyik az Igazi Férfi!
Ki van már találva a megoldás, a hibridek pont ebben jók - a veszteségek csökkentésében. Ott lehet fogni a károsanyagon (vagyis a fogyin) Több lesz a hibrid, ennyi fog történni... meg persze nyomulnak majd a villanyossal, mert az lenyomja a flotta átlagot.
Kell a fejlődés, nem járhatunk mindig 2-es Golffal mert az kibír mindent, és sose romlik el ez nem menő manapság
Mármint iWatchmen?
Vagy csak az alpári stílust leszabályozni
Látom, megint felhúztátok Alfát Ne piszkáljátok, ő egy igazi Watchmen!
Nem.kell ezen stresszelni, meg lesz a mód az ár mérséklésre is. Mint ahogy az eddigi szigoritásoknál is
Na ezért kellett idén autót venni:
https://index.hu/gazdasag/2020...
nektek össze kellene futni félúton dugni egyet és mindenki megnyugodna
mert aki itt megy az már elég elmebaj