Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lemaradtam valamiről?
Nagyon betalalt, annya mosogat, ot kibasztak a szolbe, a huga strihel, a fater meg alkesz.
Nem veletlen hogy ilyen kerkedő kis ganyé lett a kinai fröccsöntött Iwatchal.
Jó lesz az mindig meg 2 évig lesz ez meg.....
Tudom hogy mosogat anyád már mondtad. De a gecit hogy szedi ki a gatyeszból?
Még.
Na...komoly téma gyerekek!
Van egy srác akinek gyűjtést szervezünk.
Szellemi fogyatékos és nagyon nehéz körülmények között él. Az anyukája gondozza több mint negyven éve.
Ha lenne pár forintotok megköszönném,de ha nincs azt is megértem. Vagy egy elhasznált ceruzaelem is elég,eljátszik vele hónapokig.
Aki tud segítsen!
Borrzaszto.
Betalaltam mi?
Tenyleg mosogat.
Szerencse, hogy nagyon jó a k1600 futóműve
Itt-ott egyre több helyen aszfaltozzák de nagyon sok. a rettenet szar ut.
Anyád? A sapkádat használja teknőnek?
Meg a gecit mivel szedi ki ami a seggedből kicsöpög egy buli után?
Nos..akkor elmondom neked, mert ezt te sohasem értetted(ezt se).
Picit primitíven fogalmazok ,mert talán így megérted.
Ha te veszel egy 22 centis műfaszt és feldugod a seggedbe,az rád tartozik. Ha neked ez jól esik,engem az sem érdekel.
Ha lenyalogatod utána a végdélsarad róla,az sem érdekel. Ha te ettől boldog vagy ,én ennek örülök. Mert téged ez boldoggá tesz,nekem meg mindegy.
Én örülök annak ha mások boldogok,még ha nekem nem ez jelenti a boldogságomat akkor is.
De te nem ilyen vagy. Te megjegyzéseket teszel . Tudod én azért veszek ilyen órát,mert sokat sportolok és ez az óra illik bele a képbe(telefon stb)
Illetve azért,mert az egyik legprofibb és legmegbízhatóbb óra a piacon. Tudom ti nem tudjátok mi az a sport,láttam a képeken milyen állapotban van a többség sajnos. De nekem fontos a mozgás. Ha te holnap veszel egy kocsit 10 millió forintért,én örülni fogok neki. Azért,mert te ezt szeretted volna és sikerült megvenned. Nem kompenzálok vele semmit....használom. Itt a gondolkodás terén nem velem van a baj,hanem veletek. Igazi irigy suttyó parasztok vagytok,ami engem nagyon szórakoztat.
Jó látni az ilyen negatív,sötét,rosszindulatú emberek erőlködését és élvezem mikor vergődtök a semmire
Remélem sokáig tart...
Hát... nem
Biztos az is műanyagból volt fröccsöntve
Azt is hamisitjak a vietnamiak?
Az iWash
Anyád.
Mi a márkája? Anya?
Nemeleg az etyek-alcsutdoboz? Telhetetlen.
Ügyes vagy. Nyilván kompenzálsz valamit ezekkel a dolgokkal.
Most hogy mondod lemegyek a konyhaba es ranezek, akkor volt az elso mosogatogepem amikor te sokol hifivel csoveztel a szolloben 14 evesen.
Hat nem csinálják.... egy egy rövid szakasz van megcsinálva, pedig érdemes lenne, nagyon szép tájon hoznak át
Ahogy nezem csinalgatjak, csak nem gyorsan.
Nem kell alu tokos....
Most vettem rá egy Milánó szíjat 35 ezerért. Kurva jól néz ki.