Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zotyának egy elemet dobj...annyi még hátha van
Én már mindenemet is odaajándékoztam, a rászorulóknak..........................némi KP-ért cserébe.
Na pá...
Szerintem ezeket most tisztáztuk srácok.
Szégyenek vagytok
Megint cumi? Szerintem menj rakj össze egy járókát. Talán sikerül
Ja megvan te fasz.

[#5641415] 2020. 09. 22. 23:04 Zoli32
Ahhoz sincs hogy elolvasd a felemelt kezeden levo orarol a nevet?
Mer tuti oda van irva a gyengebbek kedveert.
Neha nezd meg emlekeztetoul mielott hulyenek neznek mikor hangosan mondogatod a rossz nevet.
Motorok,kocsik,ház,udvar,nyaralások,motoros túrák,szerszámok,kerítés ...mindenki rakott fel már ide mindent folyamatosan,nem is értelek.
Ja de...iriiiiigy
Te írtad...olvass. Ez sem elég Zolika?
Oldalról is fotózzam le hogy jobban aludj?
Ez sajnos eredeti...nem műanyag gagyi. Tudom fáj,de megint beszoptál
Ezen a képen nem látom hogy ezt írtam.Még mindig nem mondtad hova van írva.

Te írtad tegnap ,hogy ha ránézek az órámra,olvastam el mi van rá írva.
Ezt egy percig nem tagadom hogy az vagyok
Soroljam kinek milye van?
Ne vitázzunk papa...így egyszerűbb. Remélem megfelel
Mégis úgy alkotsz véleményt másokról hogy azt sem tudod milyük van. Ellenben azt mindenki tudja hogy neked mid van. Miért van ez, mert úgy érzed hogy neked azt tudatnod kell hogy neked szuper órád van, de olyan amilyenre itt senkinek nem tellik, 4 ingatlanod van és mindenki lúzer mert neki nincs 4.stb. Még egyszer leírom, én a legkevésbé sem vagyok irigy. Ha meg csak puszta szórakozásból provokálod itt az embereket akkor végképp meg tényleg barom vagy.
Tehát látod vagy nem az iwatch feliratot.
Ne terelj.köcsögség.
Légyszives linkeld,idézd mikor írtam.
Te írtad tegnap ,hogy ha ránézek az órámra,olvastam el mi van rá írva. Sajnos semmi...na ezen is feküdtünk
Jó ok te ezt nem tudhatod
Olvasni tudsz?

Mond el nekem hova van írva az hogy iwatch.
Ha ezen megtalálod elnézést kérek.
Végülis igen. Mert pocsékolom rátok az időmet....de élvezem az a baj
Nem,te csak hülyébb vagy.
Figyelj...itt tudom hogy sok embernek szúrom a szemét. Pedig eskü nekem nem volt bajom senkivel. Beszélgetünk és feldobódnak témák. Ha valakinek jobb valamilye,az már itt baj. Ha más az élete az is baj. Régen a Tűzoltóság miatt ugattak,mert hát ők nem végeznek ennyire megtisztelt melót.
Meg hogy én nem vagyok egy zsírdisznó mint itt a 90%. Most meg az óra...meg minden. Én nem tehetek róla ha nekik ennyire telik,engem ez nem zavar. Őket viszont zavarja hogy nekem telik...szúrja a szemüket. Én meg már csak azért is szopatom őket...had irigykedjenek. Az igaz hogy nem illek bele ebbe a közegbe,de én kuuuurvára élvezem már ezt a sóvárgást és kínlódást amit itt leművelnek páran. Miközben ők meg..khmmmm....hagyjuk.
Tegnap pl sirtunk Zolin egész este négyen...már tényleg sajnáltam a végén szerencsétlent. Egyszerűen nem tudják elfogadni ha valaki jobb,vagy több. Én el tudom fogadni. Nem értek a szereléshez,az elektronikához meg sokmindenhez. De semmi bajom azokkal,akik ebben profik. Lehet azért tartok itt,mert nem másokkal foglalkozom,hanem a magam dolgával foglalkozok.
kérdés nélkül dicsekvés, még akkor is ha egy zacskó kavics a téma
Legközelebb
Már Makó felé.....
Nagyon örülök neki
Bár a Balatont rühellem. Uncsi és kicsi...