Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi köze? Nincs aki csinálja a budit, tehát ki tudja hogy oldja meg a dolgát.
Mi köze a covidnak a budihoz?
amúgy meg ás egy likat a fűdbe és elkaparja az anyagot.
Huhh,még nem tudom,a gond hogy ma jön meg a kámzsám,így az alját takarítom meg a kocsinak,ha szombaton nem végzek csak 12 után tudok indulni.ammeg kevés odáig.
Hétvégén hambi ?
Vagy a covidról. Szomszédom koronás lett, itthon van karanténban, ami az érdekes hogy most kezdett bele a budi felújításba, a régi az már kikerült és hát nem tudom hogy volt-e idő az újat berakni még elötte.
Legyen pipi béármi,csak a KP. vs. elektronikus ne jöjjön vissza.
A pipi tokájáról kéne vitázni.
Szerintem pipi okos, mindenki pipi szeretne lenni.
Esztetet...
Ez nem fedi a valosagot, pipi éttermiségi, ott is a mosogató szakra járt.
Esztet....
Van egy ilyen műsor valamelyik csatornán - ott is legtöbbször megcáfolják
Mind a 34x ? Mert a kereső 48-at hoz fel itt, abból ennyi a tiéd Különben semmi baj, csak szúrta a szemem képzeld el, felébredek, és ESZT látom
Az mondja magáról hogy értelmiségi, akinek sikerült valahogy összehozni egy iskolát, de nincs semmi intelligenciája.
mond azt, hogy engem is tiltottál
olyan nincs, viszont olyan van, hogy 2 héttel ezelőtt elrántottál egy laza dzsongát a kamionfülkében
Ha gondolod olyat küldök
jogos
Oszt-ot akartam írni
Pedig értelmiségi
Állitólag......
Vajon azt ki tudja-e mutatni valamely teszt ha momdjuk 2 hónapja átestem a víruson (vagy az rajtam)?
Baz+ Pipi, olyan szó, hogy aszt, nincs
Erre ébredtem fel, olyan durva
alapítsák csak újra nélkülünk Én már annak örülnék a legjobban. Nekünk már rég kellett volna egy középeurópai úniót alapítani a v4-el+hozzávenni a sógorokat, most már szabad préda lenne anglia is, aszt nyugateurópa bekaphatná. Nekem mindegy volna az úniós pénzekből én úgy sem látok semmit az a ner pénztárcája
szerezz be hozzá egy másikat azt egymással lesznek elfoglalva nem veled
készen, valamire (termék, szolgáltatás) azonnal ráfordítható megtakarítást jelent de én már nem kívánok erről többet légyszí mert qrvára unom
valahol meg nemes egyszerűséggel egyik pillanatról a másikra betíltották a 2 legnagyobb bankjegy használatát, na az milyen durva beavatkozás már
Olyan mintha éjféli kormányinfón bejelentenék vityáék, hogy reggeltől csak az 5000 és annál kisebb bankjegyel lehet fizeteni a 20-as, 10-es meg egyenlőre sztórnó. Na aki a párnacihába gyűjtögette a deákokat, hogy kisebb helyen elférjen a píz annak felkopna az álla
azért mert pár év alatt amíg vártál, hogy beérjen változott az ízlésed
mivel mindegyik íze igen szar úgy tudod feljavítani, hogy egy 2 centeshez hozzádurrantasz egy flakon hellt. A színe nem változik az ize viszont jobb lesz a mennyiség miatt még a szomjat is oltja valamelyest