Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

óhhhh itt mindenki fekete öves, csak zoli meg én vagyunk fehérek....
Tehát ha az ember 3-4ezret túràzik arra ilyen bálna kell. Mindent értek :)
már nem csak a fotel motorozás megy ,hanem a száj box is?
arra ott a kymco.... jól pakolható, kényelmes és az arcoskodók körbemotorozhatnak gazdagon...
nem is téged emeltelek ki a kóstolgatással ,csak a k1600-at :) Másfelöl nem is értem ,vajon mivel kellene a 3-4 ezer kilométeres túráidat megvalósitani Sv-vel?
jaja nemcsak te vagy az egyetlen aki tud motorozni, de alegerősebb is vagy.... elnézést kérek....
Te az a típus vagy hogy 2 perc csevej után pofanbasznalak, pedig kevés ember szokott annyira irritáló lenni számomra még zoli32 se
nnnna, hol az a fagyizó.... ?
szia testvérem.... ne mondj nekik ilyeneket kérlek, mert még komolyan veszik. fotelmotoros vagyok, sőt motorozni sem tudok, mert itt már ki vannak jelölve akik tudnak... kényelmesen, nyugodtan elmotorozgatom élvezve a tájat, mosolyogva, a saját örömömre.... nincs bennem sem bizonyítási vágy, sem komplexus...
Én üldöztem Zzr 1400 al a Bmw-t ... Személy szerint F2-öt.. Óvatosan kóstolgassátok a k1600-at mert sokan sírva maradtok tökig húzott gázzal
itt a "SPORT" a motorosra vonatkozik, nem határozza meg a motor milyenségét...
ááá ,téged nem lehet utólérni....
egy értelmesebb úton egy SPORTmotoros szétalázna, az igaz.... az enyém nem is arra való, de én csak azt írtam le, ami történt... én ilyen túramotoros vagyok csak...
Motorral,tekerni fárasztó.
Motorral vagy bicajjal?
Nekem ki van nyugi
Én se vagyok szerény de neked akkora arcod van, hogy az 1600-as BMW plexije se ad szélvédelmet. Aki ott lefelé menoskodik az hülye és nem tehetséges. A kettő nem pont ugyan az.
Értem hogy szép még nagy még kényelmes az a dognehez bálna, de egy értelmesebb úton egy sportmotoros úgy szetalazna hogy azt hinném Babettan ülsz
Hova?
Honnan?
Basszus,ezt kinyomtatom és bekeretezem.
állítólag ha betartja az ember a kötelező szervizeket és nem kummantja el akkor örök élet nekem nincs tapasztalatom vele így hagyatkozott azokra akiknek van...
....s
Van belőle gt
Te túramotoron vagy
Pfujj KTM, nem szabad olyat venni, rakás szar.
2x voltam ott, nagyon szep és olcsó... igazi motoros hely
Szerintem van.
Lenni kell, mert járnia kell kezelésre.