Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felfelé mar megnéztük a tájat, el húztuk ez időt rendesen.... lefelé meg raértünk megelozni a jujj de leteszem a térdem a kanyarban arcoskodokat úgyhogy egyetértünk.... bár volt egy 1290 aki egy darabig jött velünk.... azt nagyon kipróbáltam volna... egyre jobban tetszik a nagy ktm...
Mert van olyan
Igen , csak Györ környéke meg a 86-os ! Esö nélkül , már áztam eleget ! Nem mellesleg már 89 ben kørbemotoroztam Olaszországot , Nápoly Pompej stb egy GS 500 négyhengeressel .Akkor ki és hol motorozott és mivel ? Hogy ma mivel az csak egy dolog , volt olyan év is hogy csak 200km sikerült .
Ettől nem kell félned
Ha lenne mivel, igazán jöhetnél. Nekem kb 20 perc, és megcsodálhatnám a motorodat és a szerelésedet.
És világgá kürtölném, hogy minden igaz amit eddig állítottál. Vagy azt, hogy minden hazugság.
Na mikor futunk össze a Mátrában?
Vendégem vagy Füreden egy ebédre is.
Meg kell ünnepelni a nagy leleplezést
Pécs az egyik legszebb város. Lenne ha nem lenne ennyi arab
Szerette ezt a balkáni témát, bár nekem már Pécs is maga volt a Balkán
Lehet idén megint ki kéne menni, csak jó lenne a jóidö is hozzá.
Akitől vettem a cbr-t ilyen helyekre járt vele. Bár arra nem tudom miért kellett neki, 13 évig kibírta bár ő nálam alacsonyabb volt, és nem vitt nőt.
Kotorból felfelé miután jobbra a sorompónál befordultál, ez pont a pálinkás sajtos bódénál van, ott vannak az asztalok, padok, ez meg pocit lejjebb, kb 30méterrel a domboldalban. Most feljebb van egy kör alakú kilátó aztán utána csatlakozik be az út a síremlekhez vezető útba.
Jól gondoltam akkor, csak a pad megzavart a képen. Arra valahogy nem emlékszem.
pályára s járok pl. Monza
Montenegro. Cbr-rel nem mondom hogy a legtutibb mert van zötykölödős út odáig meg ott is. De kb 2éve még egy fillérekből kiskirályként megúszható nyaralásos motorozós célpont volt. Most már mennek fel az árak, ezért megyek főszezon után megint

Kotori-öböl, Lovcen kilátó talán így lehet a gugliban találni képeket. Vagy Cobrankonak végignézed a videóját ahohy felteker a hegyre
Ki mondta hogy N vagyok az

Ez hol van?
Neked. Messzebre ha akarnál se tudnál menni.
Ott ahol motorral mennél, vagy van erdei út is. Írottkő fele.
Ez hol van?
mátra a legjobb és a k5 1000
Szerintem sokkal vagányabb volt. A stelviot elrontotta a sok turi, a gavian nem volt kb senki, nincs szalagkorlat csak egy szakadék, sokkal természetközelibb. Én ezért szeretem jobban a balkánt, plane ahol a csúcsra murva vezet.
Na mi a franc, a végén kiderül hogy normális vagy te

Ha már licitálgtaunk, nyertem
Gavia nekem.kevésbé jött be, de szép az vitathatatlan.
Ki az a Clam?
Látszik....
Van aki tud olyan napot amikor clamdingdong nem ír ide?