Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor még nem híztam ki olyan volt a bűrruha mint egy kényelmes kesztyű.
Minden protektor a helyén.
Egymenetben toltam le a full kontakt Livorno-Budapest maratont.
Keményen tolod csoki.
Én max felveszem az esőruhát ha hideg van.
Háááááát, jó lenne, ha egy kis elcsúszás után pár folttal megúsznám és nem kéne bőrt vagy csontot pótolni.
Azért rövid az ö mert os !
Akár
Végül is a magyar nyarak már inkább monszun időszakhoz hasonlítanak pár éve.
Na akkor ha a biztonságod az elsö akkor csak is bör ! Ha a kényelem az elsödleges akkor kordura ! A bör alá van aláöltözö amiben 35 fokban sem rohad rád , és minuszban is baszathatod neki , csak qrva drága és amikor belebújsz olyan vagy mint egy rossz buzi ! Aki azt mondja hogy a bör kényelmes hazudik , vagy szar a ruhája ! Nekem a ruházat drágább a motoromnál de a párom fején ugyan olyan Shoei van mint a sajátomon . A ruhám a Laguna elötti Motega de olyan mint az új ! Bár útálom a búvárruhát az utobbi idöben sokszor van rajtam . A bör kabát farmer combót kondi cipövel szeretem , abban érzem igazán a vas minden porcikáját noha tudom hogy nem kéne !
Igen. Kivéve nyáron, dögmelegben túrázni.....
És letolod alsogatyaig majd beleugrasz a faridomban tárolt téli szett alaoltozobe,vissza a borgunyat és nyomulsz tovább.
Volt hogy megálltam, mert majd lefagyott a tököm. De az ember bizonyos kilométerenként úgyis megall. Volt hogy reggel 7 fok volt napközben buszon felül. Ott már egyszer kellett vetkőzni.
Azért megnézném azt a nemnormálist aki állandóan le-fel öltözködik aláöltözőből hőfoknak megfelelően.
Na akkor egy zárt bőr lesz az első, protkóval, az úgy nagyjából mindenre jó.
Vfr 800 !
A biztonságos a bőr tele protektorokkal ha esik lehet eső ruhát rá ennyi. Nyáron perforált hidegebb időben van thermo bélés alá öltöző meg mindin kell az ügy a komfortos .
ST3 igaz valamivel 100le felett.
Vigyél esernyőt
Mert jó ott.
Az eső olyan mint a szrás. Ha menni kell akkot menni kell. Nincs azzal semmi baj. Bár én is rühellem.
Melegben rád rohad. Hüvösben meg van aláöltöző.
Több ruha. Ne aggódj, nem kell darabonként milliós. De lassan rendezkedj be a minden körülményekre elövehető legalklamasabb ruhával. Jó a bőr is, de acordura is tud veszett meleg lenni. Mindkettőben van nyári kivitel is.
Nem jó érzés, de annyira nem foglalkoztat, haladni akarok, nem a benzinkút teteje alól nézelődni, hogy "úúúú jajjj, vajon mikor áll el".
Fasznak mész oda motorral
Termo alaolzozo szokott segíteni a hoingason.
Így van nem megyek annyira tavol fedett helytől
Azt megnézem hogy mész haza pikpakk ha már eljöttél 600 km...............ja,nem mész annyit.
Úgy könnyű. ,