Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a hosszúságokkal van bajom, de kabátból nekem is más méret az ideális mint nadrágból.
Na, én meg fordítva vagyok: Shox cordura göncből M-es nadrágom és L-es kabátom van. Ennek ellenére a nadrág lötyög rajtam, a kabátot meg alig tudom beciprározni a hasamtól.
Ezért jó a több ruha. Mindig az időjátás függvényében tudsz utnak indulni. Mind kompromisszumos, de legalább a motorozás élményét nem veszi el a hőmérsékletből adódó kényelmetlenség.
Nincs ezekben a hoki boltokban 60-asnal nagyobb.
Amúgy fura de nadragbol nagyobb volt jó talán 58-as kabát meg 56-os.
Valahol 30 fok a hatar. Tegnap hétkor indultam útnak este. Jó volt.
Helly Hansen dry vagy most valami sport.
Pedig nagyon igyexem!
Nekem is ez volt a bajom, de inkább vettem nagyobbat. Amúgy is hiányzott a festék a bal oldaláról
Egyik sem kizáró tényező. De kerüljük ha lehet.
Valamiért nem forog ilyen a fejemben, hogy motor nélkül a sisakomat lóbálva, leizzadva fagyizzak...egyszerűen nem tudsz rábeszélni
Ha úgy veszem fel a csizmát hogy előtte feljebb húzom a nadrág alját, akkor nem vágja a terdem.
Én kommersz alkat vagyok. Pár éve az 52-es most az 54-es ruha olyan mintha rám szabták volna.
Na jó, de ha egy 300 ezres bőrszerkóban, egy Arai sisakot a kezedben himbálva bármelyik motor a tiéd lehetne a fagyizó előtti parkolóból. Legalábbis azok szemében, akik utánad érkeznek, és nem látták, hogy gyalog jöttél.
Megfelelő aláöltöző kell, ha meg nem kell akkor fel se kell venni. Egy hegycsúcsra felfutást kibirsz anélkül is, meg egy kisebb esőt is.
Végre motoros téma ... ritkaság
Az kifejezetten kellemes lehet, 35 fokban full bőrben fagyizni...rendkívül fura perverziód van. Amúgy a fagyit sem szeretem, cukros szar, csak szomjas leszek tőle.
Alapból minden bőr cuccot magamra alakittatok.Kb 6 évig tudtam tartani a súlyom,most kb 5-7 kiló amit le kell adom és megint jó lesz.Ha leadom.
Ezzel én is így vagyok ! Esöben soha nem motorozunk ! És 15 fok alatt sem !
Azt nem, de egy jó bőrszerkóban már ki lehet ülni a fagyizó teraszára.
Simán kényelmes.Cölöpék jó munkát végeznek.
Vettèl motort
Lábszár
Én igazi sport ruháról beszélek , esetemben 900 euro . És ha azt mondod hogy az alsó lánszár és térd protektor is kényelmes mikor hasalsz a vason akkor te csak lódítasz !
Ezt én sem értem miért kényelmetlen. Az tény hogy bizonyos alkaatokra gyártanak. Ha az ember elkezd pocakosodni basztatja. Főleg ha még alacsony akkor nem tudom honnan szedte megfelelő borrucit.
Jaértemkéremszépen.....................vegyé egyet.
Nincs esiruham. Mondom nem megyek esőben