Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te szerencsétlen balfék, én elvagyok a sportmotor nélkül, ellentétben veled. A virtuális világodban érzed magad csak valakinek, egyébként egy tehetségtelen ruppótlan senki vagy
Vagy gyászinduló.


it's true.
Okosat szerettél volna írni , de nem az lett ! Nem az volt a kêrdésem mit lehet egy swinger klubban !
Vagy semmilyen Se be, se fel.
Van valami levonuló zene?
Fuhhhhh, ez jó volt!
Tegnap megfejtettuk.... nem bevonuló hanem felvonuló zenéje van.... csonka András üvölt a kamionon
Azt én is.
De az Osztrigát nagy ívben kerülni kell!
Sz.pni akarsz? Ott csak akkor látsz csajt, ha viszel magaddal :-)
Kinek van swinger klubbja ? Az engem is érdekelne ! Szivesen látogatnám !
Kétlem, hogy láttál ennyi pénzt egy összegben.
De látom irigyled a swinger-t, ezért jársz az Osztrigába.
A Husky felénk nem legeli le a füvet. Hanem melegje van és csak fekszik az árnyékba :-)
Én is azt csinálom, most vettem egy Husky-t!
Én 1000 alatt még nem ütöttem soha, pedig volt olyan hogy csak kisujjal pöcköltem meg.
Te kapálózol és a swinger klubbotok! A bőröm pedig 700 ezer forint volt! Dainese!
Ez pontosan így van. Ezért nem értem, hogy miért ágaskodik a boxoló kolléga?
Ezzel a 2 sec cel csak óvatosan ! A mi nap Siófokon egy játékteremben egy gyurma rudi társulat püfölte a boxgépet .850 pont volt a rekord a gépbe , amikor tartottak egy energia italos szünetet , elsöre ütöttem egy 880 at , aztán mezitláb 1,70m magasra rugtam egy 700 ast , befejezésül még egy jobb egyenes 889 pontal beírtam a rekordot ! Aztán hanyag eleganciával odaszúrtam : olyan ez mint a biciklizés , nem lehet elfelejteni ! Aztán már nem ütötték a gépet !
Én is. Lenyírom a füvet....hogy hétvégén legyen idöm motorozni...
Ne kapálózz mert sokkal hamarabb elmerűlsz saját sz......ba!
Vedd már észre, hogy egy forintot nem ér a bőröd
Nekem mèg a holnapi nap azt pihi...
Elnézve az mai termést nekiállok dolgozni
Az meg mi?
Egyébként pont ezért van a tiltás opció, én is valószínűleg tiltom a követőim. Szóval nem értem a sírásod okát:)
Magadra gondolsz? E46 csoport?
Egyébként szerintem a klikket kéne bontani, nagyon azt hiszik, hogy az övéké az oldal.