Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most a bering nem perforált.
Szardinian reggel 8 kor 30 fok szikrázó napsütés a parton beljebb kb 100 Imre meg elkezdett esni,egesznap,cudar volt perforáltban.
Főleg hogy a hőmérséklet is leesett 20 fok ala.
Aki elhiszi, tényleg ostoba
De láttad az utolsó smile-t?
Akkor már érted
Ha téged jó érzéssel tölt el, hogy szakadó esőben motorozol akkor motorozz
Persze nem mindig választható, jó esetben kikerülhető a felhő
ostobák vagytok, ha mindent elhisztek
Esőben miért nem motorozunk? Amatőr vagyok, 15 éven át mentem tökön-babon keresztül, esőben, télen, így nem értem miért nem szabad esőben motorozni.
Már értem. Sok mindent megmagyaráz
Két millás És kettő szerkó van
Nekem van perforált és nem perforált bőr is. Alkalomhoz illően. Nyáron viszont kurva jó a perforált, esőben meg nem motorozunk
Amúgy áztam el tökig nem perforált bőrben is. Szóval az is csak cseppek ellen véd.
Régebben volt egy fasza motoros bőrkabátom, az melegben rám rohadt, amíg álltam, de menet közben már nem volt rossz. Hűvösebb időben mindig alá öltöztem ha kellett, mert a zárt bőr jól lefogta a menetszelet és alatta a ruha rétegekekel szabályoztam a meleget.
A zárt bőr ruha hogy viselkedik hűvösebb és melegebb időben?
bőr+esőruha
Tdm 900?
Mindenes ruhának. Munkába járásra, fagyizni, meg ilyenekre nem használnék motort, sokkal inkább 100 km feletti kirándulások, lezörgetni a tengerpartra, stb. Tehát hosszabb távokra.
Ducati St2
DL650.
Nyáron a perforált bő jó,de hideg lesz ha felmész 2000 méter fölé még ha lenn a völgyekben 35 fok van akkor is lehet 15-18 simán.Ez még nem gond,ha elkap az eső kettöt pislogsz és a töködig vizes leszel.
Jó hír hogy ha eláll pillanat alatt megszáradsz,ha nem az szarul fog esni.
Bőr balesetkor nem esik cafatra,és sokkal kényelmesebb ha passzol rád rendesen mert nem laffog mint a textil.

Most láttam az alpinstarsnak egy kombinált cuccát az jó is leht.
Na meg azt mondjátok meg, hogy milyen motor fedi le a lenti igényeket:
2 személyre is hosszú túrára (max 500 km/nap)
65-90 Le
Nem sor 4
1,5 m alatt
Milyen túrázásra? Szomszéd városba, vagy Glocknerre?
Egy bering bőrkabátom van meg egy spyke textil,de az kezd szétesni,viszont legalább szellőzik.Egy vanucci protektoros farmer és egy spyke bőrruha de azt kihíztam mert dagadt vagyok.
De szép.
Viszont fogyókúrázom,már 2-3 éve..
Csak nem egymilliós szerkód van neked is?
Kinek mennyire van drága ruhája. Arcoskodjunk kicsit Zoli?
aki használatát vett az csóró
Nekem új van csak jelzem
Értelmesebb téma:

Túrázásra milyen ruházatot ajánlotok? A bőrről azt mondták, hogy sok esetben vagy hideg, vagy meggyulladok benne és inkább cordurákart nézzek. Nektek mi a tapasztalatotok?
Dobsz egy képet a ruhádról és a sisakodról?
Kíváncsivá tettél.
Ha esetleg kifogásokat keresel, hogy miért nem teszel fel egy-két képet a gúnyádról, na lesz a badarság!!!
De légyszi ne linket küldj róla!!!
KP
Cofidis