Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze aztán meg zacskóval törölné az állát.
Én szoptatnám
Mert TE vagy a fő állatgondozó!
Etetik,etetik,és engem csesztetnek emiatt is.
Csak hallgatás közben fogan meg és ver gyökeret az igazság. Mert mindennél fontosabb az idő, éppúgy, mint a szoptatásnál
Kellett neked, most már kiolvashatod a net összes bölcselletét
Én csak egy egyszerű szoptatásra gondoltam!
Az anyaság alázat. Szolgálat és lemondás. Élethosszig tartó aggódás. Önismereti lecke. Kétkedés és hit magadban. A hited őbenne. Az ő hite tebenned. Bizonytalanság és bizonyosság egyszerre. Könnyek a zuhany alatt. Végtelen fáradtság. Végtelen káosz és mindent elsöprő harmónia. Ismeretlen szívelszorulás. A szeme a szívedben. A hangod az övében. A mosolya mindenhol. Az illata a lelkedben. Szövetség vele. Az anyaság kötelék. Ragaszkodás és elengedés. Kérdések magadnak, válaszok magadtól. Az anyaság áldozat. És mindenekelőtt hála. Hála annak, akit megszültél; és annak, aki téged megszült.
Ahol pap emel szót,
Ott az igazság megfeszíttetik.
Te olyan anyás gyermek vagy!
Na tessék most épp a pap oldala jelent meg.
Nincsenek leszbikusok, nincsenek heteroszexuálisok, nincsenek tolvajok, nincsenek skizofrének. Csak mi, emberek vagyunk.
Sokkal építőbb lenne, ha az emberek megpróbálnák megérteni állítólagos ellenségeiket. Megbocsátani sokkal hasznosabb, mint felkapni egy követ és hozzájuk vágni. Még hasznosabb megbocsátani, ha dühöd csillapíthatatlan. Élni a lehetőséggel, hogy a rossz helyett magunknak és másoknak is jót tegyünk, ez a legnagyobb megpróbáltatás.
Baszhatod, ha nem szedi
A beszéd is, max hülyének néznek.
Az írás a skizofrénia társadalmilag elfogadott formája.
Egy emberből kettő skizofrén.
A skizofrénia elsődleges kezelése gyógyszeres, antipszichotikumokkal - skizofrénia ellen használt gyógyszerekkel - történik, melyek enyhítik az akut fázis pozitív tüneteit, nyugtatnak, segítik az éjszakai alvást, megelőzik újabb shubok kialakulását. A lehető legkisebb dózisról indulva fokozatosan emelik az adagolást.
Szereted szopogatni a mogyorót!
Macskatáp, azt adjuk itthon a teheneknek!
Toffiffee
Az csoki.
KitKat?
Kit egy autó.
Az egy személy?