Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A régi Grand vItara is jó volt! aZ ÚJ jIMNY IS KIRÁLY LESZ!
Kint a kis kei carok zöme turbós, van tapasztalatuk vele! Nekem az új Swift Sport is tetszik! Sárgában!
Pedig az egyik legjobb!
A mi nap néztem át kíváncsiságból egy Vitara sport-ot koxosodás miatt.... (nincs gond a kocsival!!!, csak kíváncsi voltam)
Egy tsi,tfsi motor már 40e km-nél koxosodik, ez a a vitara fél évesen 80e km-el SEMMI!!!! Ismétlem SEMMI!
És sima 95-t tankol, és fele pálya fele város...
Ezek szerint k...@ jól értenek a japók a turbósitáshoz, de inkább a közvetlen befecskendezéshez!!!!
Ésss nagyon jól megy
De én maradok a ronda s-cross 1.4T-nél
GSR 600-nak hívják, butított k5 600-as blokk van benne és csupasz....
Aha az első szuszka ami tetszik.
1,6 szívóval
Én meg egy Vitarát 2-3 év múlva páréveset...
Én vennék
Butított K5-t, csupaszba
Mindenkinek van de senkit nem érdekel a másiké.
Ezt hogy érted, takaró alatt és liftben a legjobb? Vagy hogy esőruhában megtámadja a gazdáját is?
Mer.
Mír mondod?
Igen, ebben elég jó, de főleg kitartó, bár asszem csak Clam-ra szokott rászállni durván. Általában PC kifejezésekkel alázza az embereket
.... és most akkor kezdjük közösen fikázni őt
Ja vettem észre hogy amikor munkaidő után nem voltam eléggé lehalt a buli
Egy taktikai tanács. Ha nincs mire válaszolnia a vitapartnerednek a vita elhal.
Azért Zolira is eléggé jellemző a személyeskedés. Sőt szerintem őrá még inkább mint rám. Csak valahogy őneki ez el van nézve, természetes.
Láttam itt 1-2 szép eszmefuttatást akkor is amikor nem szóltam hozzá. Ahhoz képes azt, hogy lepufiztam a vén dagadékot eléggé gyenge volt.
Na mindegy.
Amúgy tényleg nem lehet mint mondani egy szint után Nem lehet a profi trollt megverni. Ebben ő legnagyobb király
Valahogy így.
Zoli tud néha idegesítő lenni, ahogy te is, és én is nagyon igyekszem
Ilyenkor kell megfogadni Levi tanácsát és elengedni a témát.
Olyan veletek beszélgetni, mint egy sajtreszelővel rejszolni. Eleinte érdekes, és talán még szórakoztató is, de a végefele inkább fájdalmas Tegnap Zoli meg eryk (akiről még mindig nem tudom ki fene) már átmentek fájdalmasba
Na meg ugye a vélemény olyan mint a fing.
Jó tanács az elengedés.

Az hogy fikázzuk egymás motorját, tudását, ő is provokálja, és élvezi ezeket a mű vitákat, mert a játék része, és nincs ezzel baj, amíg játék marad.
Csak amikor már nem tud mit válaszolni, rágörcsöl, mert mindenáron nyerni akar, na ez már neki sem esik olyan jól. Ilyenkor kéne elengednie.

Amúgy meg minden épeszű ember tudja, hogy nincs legjobb motor, mert a következő kérdés, hogy "mire?" és "kinek?"
Meg ki az az "ők"? Csak szólok, te és Janó is ide tartoztok
Volt.
Te Janó, nincs gond azzal ha durvában tolod a poénkodást, csak aztán meg ne punciskodj, ha valaki felveszi a ritmust
Mert múltidő
Ez igaz