Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/yVlhrlsNcrQ;list=RD94icgR6DXYY&index=25 ennyi
Jól nyomod de még tudlak érteni
Szerintem meg nem lennél stresszes.
Csak nem Kisvárdán?
Egészség :-)
a napi 20 ezrest kihagyom, szerintem megenne a stressz
ahogy nézegetem ilyen 1000ft órabér kb mindenhol meglenne, de előtte pihenni akarok az állam pénzén
befizettem már annyi adót hogy beleférne akár 3 év miunkanélküli is........nem csak 3 hónap.......
Akkor lesz jól fizető meló. Jó pecázást. Én a föld felé néző oldalát is fújattam, mert nem járunk putrival.
idén én is ittam egy ilyen kéket de nekem illene is mert majd 20 évig vasutas voltam

a mai nap fasza volt
frissítette a telefon magát az android 8.1-re ami biztos nagyon jó lesz
havernak vettünk egy fasza tdm-et elég jó áron, dob rá rendszámot és végre tudok kivel tekeregni
és végre eltökélem magam és felmondtam
holnap váltom ki a peca engedélyt, és most 3 hónapig lazulok, max hétvégente járok haza hosszabb időre
ja és nekilátok az astra csiszolásnak mert vettem egy liter zöld festéket és lefújom az ég felé néző részeket
Akkor rábasztam a kedvencem.
alkesz vasutas
azok itták régen ezt a kék sört
Estètket...
Egyszerűbb lett volna ha azt írod, hogy lomis és kész!
Spirituális
Te mióta beszélsz ilyen kib.....tt választékosan?
Azám. A két kezemmel lomiztam a csúszdát a faanyag meg csomagolóanyg volt. A 100mm csavar bolti 2800ft +apró csavarok. A festék amivel lekenem szintén lomis árú. Homokot hozok a bányából a pannónia traktorral.
Szakrális
Láttam ma egy cb750-et.
Eléggé tetszett. Simán megvenném ha nem zsibbadna kezem
Ő is egy kicsit zavart elme.
Apáám, rendesen kézműves homokozó!
Kérlek, meséld el, hogy milyen a spirituális homokozó.
Közben azért készül a spirituális homlokkorzó a gyerkőcöknek
Meg fogod tapasztalni! Most még nem ez így van, hazugság lenne ha ennek az ellenkezőjét mondanád mert nyílván ezt érzed most.... de nem célszerű bebetonozni azt ami lehet (nem fogom megtapasztalni) engedd el és engedd meg hogy megtörténhessen. Ne tégy semmit csupán hagyd nyitva az ajtót Tudatos figyelmet mind ehhez
Ezt valóban nem fogom megtapasztalni, ennyire nem tudok elmerülni a dologban.
Kérlek maradj.....
Iszom a szavaid.