Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engedd el, itt a te nem fogsz nyerni, ez az ők szemétdombjuk :)
Suzukit nem vennék
Soha sehol nem írtam hogy mindenkinél jobb vagyok. Mondtam már nektek hogy keverték és tulfujtok dolgokat. Olyan dolgokat ami sokszor viccelődés olyan indult. 45 kilós ecsetfeju jelzők, és hogy állítólag külföldre mentem dolgozni is ezt bizonyítja.
Tettem kijelentéseket mint hogy nálad jobban motorozok és hogy az 1000rr jobb motor mint a cbr650. A többi faszsagok már belekepzeltetek.
Eszetekhez kell mérni.
Úgy ahogy sikerült kihozni hogy a varostáblánal tovább nem merek menni
k5 ezer sárgafekete!
akkor ő még a honda istenkirály rider Marc Márquez-t is megverné....
Jah,megideologizalva miert regi.
Mondjuk jobb is mer az ujak nagyon kotvanyok.
mi van neki? 1000rr?
Ennyire nem lett kivesezve.
mi az az esétket?
ebbe mi volt az újdonság? ezt eddig is mindenki tudta....
most me mondod,kiderult hogy csak jano tud motort vezetni.
nnna, ma megint ment a semmi.....
kivéve init, neki jó pihenést
Egy t-vel több lett...
én minden folyadékot cserélek
a fékmunkahengert is kinyomom kitakarítom, új olaj mindenhová, ha kell új fagyálló
ennél a ktm motornál kicseréltem az összes bowdent is nehogy beszopasson valahol messze magyarországtól
Egyetértek. Én is kapásból cserélem a kötelezőket, mert nem bízok én senkiben.
te is keresed magadnak a bajt?
Én is most javítottam ki egy tenyérnyi sérülést a Toyota lökhárítóján (köcsög BMW-snek még festékes sem lett a díszrácsa, fúj de utálom őket ).
Kaptam fasza színre kevert profi spray-t, meg fedőlakkot. Nekem ennyi fényezés elég is volt erre a nyárra, akkora szopás.
Viszont meglepő, de olyan jól működött ez a spray-s gyorsjavítás, hogy meg sem lehet mondani, hogy hol van javítva, pedig csak azt akartam, hogy messziről ne világítson az alapozó.
Nálunk évente van műszaki. A mostani motoromon áprilisban kell hosszabbítani. Ha eladom, akkor tuti ilyen körül állok neki hirdetni is...friss szervizt is ekkor kap, amikor műszakit...
hát én eladás előtt nem vinném el műszakira
mondjuk sosem akkor adtam el egyiket sem amikor friss műszakis volt
a szervizelés meg olyan hogy mindig is patent motorjaim voltak, de pl olajcserét sosem csináltam eladás előtt, inkább odaadtam a hozzávalókat
Mi ebben a furcsa? Én is minden járművemet frissen szervizelve, friss műszakival adom el.
nem onnan van, annyit nem megy okos ember egy motorért
amúgy a német fura szerzet, 2020 06 hóig van műszaki rajta....
elvitte műszakira utána gondolt egyet és vett egy másik motort, nem tudják ezek mit csináljanak a jódolgukban
Hozott programom.A tudatos része 5 év fizikai időre tehető.
Arra gondoltam, hogy onnan van e a TDM. Mert egy ismerősöm onnan most adta el az övét. Ha arról van szó, akkor jó vétel volt.
Kisvárda eddig nem volt még meg
Mátészalka- Nyíregyháza- Tokaj már volt az ország legnagyobb keletibb pontja is
De Kisvárda eddig kimaradt