Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kar.
Én pl. temetésen voltam.
Esőben? Nem.
Motoroztok?
Jobb de sokkal drágább fenntartani is és macerásabb is. Van aki emiatt pár év után kibaszta és vett egy egyszerübbet
Amiért a többi engedélyes mérőszerény is. Muszáj megvenni.
Azt nem tudom, de anno amikor az ad-vesz mérőmet hozták volna, a villanyszerelő nagyon méricskélt, hogy befér-e a jelenlegibe, mert akkor épp hetente ment fel az ára mérőszekrényeknek vagy 10%-kal.
szerintetek ez miért ennyi ?
https://szerelveny.com/Gazszek...
99% hogy ezek vannak benne
https://www.homewater.hu/Aquaf...
30 ezer körüli volt a betét+szűrőház+ mini csaptelep pár éve
ezek ilyen alsó polcos kivitelek de használhatóak
persze az ozmózisos+ ásványi anyagos visszaadagolós szűrők jobbak ettől
Azzal basznak ki, aki imádja a söröcskét. 🤣
Nekem nem kell a visszaváltónál várakozni.
Nem mindegy mit teszel fel és mit szűr ki. Nagyon sokféle van a piacon.
én az otthoni csapvizet iszom évente legalább 48 hetet
a maradék 2x2 hét azértbmarad ki mert ennyiszer klórozzak a rendszert és ihatatlan a víz
ha időben megtudjuk veszünk ki 5 meg 10 literes kannákba vizet, csak többnyire elúszik az információ
szomszédnak tettem fel 3 lépcsős víztisztítót, nekem annak a víznek nem tetszik az íze
Ezt mi már rég bevezettük. Sok volt a müanyag palack, utáltam kerülgetni teli ia meg üresen is.
Nekem ez a palackos visszaváltós dolog arra lesz jó hogy veszek egy víztisztítót és kulacsban viszem a vizet dolgozni.
jó itt helyben
bicikli nem fogyaszt benzint 😆
amúgy sz a fura hogy nálunk a helyi kisboltban olcsóbb a mizse víz mint a teszkóban
meg kb szinte minden nagyjából egy árban van semmi értelme menni a nagyobb boltokba
Küldd messzebb bevásárolni.
akkor csak felénk nincsenek ilyenek. asszonyt kérdeztem még nem látott ilyet
Mindenhol ugyanaz a hombar fekete kocka,2x2x2 meteres saccra,lidl,coop.
Mar ra van akasztva a 01 01 mukodesi datum is.
Majd nem , én 👨+ párom 👩+ fiam 👦+ csaja 👧+ 3 db párom húga 👨‍🦱 👩 👩‍🦰 +( és mindig vannak vendégek 👨‍👩‍👧‍👦 👨‍👩‍👦‍👦 ) sokan 🙄
Ebből ÉN vagyok a nagy Ő
Párom a kicsi ő
Többiek inkább csak i 😂 😂 😂 kis káka belek
Amolyan sáska hadnak hívom őket
Nálunk érvényes a összes közhely ha lemaradsz éhen halsz , és az a tied amit megettél . Farkastörvények, erősebb kutya b@szik . Itt lehetett edződni 😉 😂
itt vidéken semmi nincs
elméletileg ami a teszkóban meg egyéb boltokban van az nem ugyanaz amit ezek az 50 forintos flakonos visszaváltók
ezek a vonalkódot olvassák le
Kb minden boltban latom a nagy fekete visszavalto kockakat.
jövőre 900 lesz
6x50ft a betétdíj, eleinte szar lesz kifizetni, főleg hogy nem látni hogy épülnének a visszaváltó gépek, így tuti sok flakon bent ragad
Értelmiségi..........itt is haccáz........
de 150 kilót? baszod húsból az rengeteg ha csak nem 10 tagú család vagytok 😅
na mi lett van a pennybe(csodálkozós)
Mondjuk 900-ért nem adják olcsón asszem a metróba 600 ft körül van(szemeit körbeforgató) De a pennybe is rájuk fog rohadni. 100 magyarból jó ha egy tudja meginni 😅