Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért mondtam : Sajnos megtörtént ! Ennyi ! Senki feje felett sem török pálcát.De az 50 az 50....hibázott mindegyik ! Ádám nem 50 el ment a buszos meg nem figyelt eléggé....sajnos ez bármikor bárkivel megeshet.

Vigyázzatok Magatokra Motorosok!
szia Sasi, én voltam a helyszinen, söt napi szinten járok arra , Ádám 70 környékén ment , és az nem sok, én jóval kiló fölött veretem a motorral , ahhol a baleset történt jól belátható, a motor 100% hogy meg tudot volna állni még akár 100as temporol is, a srác ugytudom vuszonylagosan tudta uralni azt a motort, a buszost én nem ismerem, de ha lentröl jövök és balra kivánok bekanyarodni, akkor ezt körülnézve teszem aki volt kint tudja látja teljesen egyenes szakasz van felfelé ahonnan a srác jött, még ha 100al is akkor kellet halja lássa hogy jön egy motor, ami nem halk tobiásnak is pontosan ugyanakkora hangja van mint az enyémnek és azt már jópárszáz méterre hallani, föleg ha huzta a gyerek amit ugyan nem tudok biztosra, de a rendörség azt mondta 70 körül ment a srác a féknyomokból meg az egyébb tényezökböl kiszámitva. Nem irigylem a buszsofört, se a jani-t mind2 nek komoly trauma lehet, de mondom én napi szinten megyek arra és olyan pofátlanul kivezetiik elém azokat a nagy szar buszokat, hogy néha nekem is igen komoly fékezésbe kell fognom, ma is eljöttem ott reggel én mindösszesen pár szót váltottam a sráccal, tényleg sajnálatos eset Nyugodjon békében
Hát sajnos ami történt megtörtént...
Varga Ádámnak hívják.Felsőn lakott.És a Tóbiás Jani 12 esével esett.
Kiment elé egy 12 vagy hány személyes busz,ami Tarján felöl akart a telephelyre bekanyarodni.Ádám a Choko nagyker felöl ment a tarjáni kereszteződés felé.Ismerem a sofőrt is,és Ő azt mondta nem is látta olyan gyorsan jött...amit azért páran megerősítettek akik látták a balesetet.De nem ítélek el senkit,én is húzom ha úgyérzem húznom kell.
Megtörtént-sajnos így történt-.
Ádámot jó srácnak ismertem meg annakidején !
Nyugodj Békében !
Ádám volt? :( Milyen Ádám? :(
Amint ma reggel kiderült,igen .
Úgy tudom kölcsön 12 essel történt a baleset,sisak lerepült.Hát sajnos nem a véletlen műve énszerintem ez az eset...De ettől függetlenül szomorú.
akkor jó,nem ér meglepetés
ilyen vagy már megszoktam
bocsi,tegnap jól elaludtam,se puszi se pá leléptem
igen,Vele
jo8
apával jösz ?


ma voltam én is Tb-n kicsit rosszalkodni
lehet de máshol alszunk...még nem fix
te nem jössz
igen igen
már nagyon mennék
hogysmint?
Te is mész majd Sirokra?
sziaaa
jó éjt
Horvátokhoz megyünk 18-tól,gyerekkel,kocsival......
úgyhogy én ebből kimaradok
Vadállat így képen, gondolom élőben is. Kicsit gonosz