Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ez ő lessz, Viktorunkat könnyebb elérni mint oszi-t
pl most próbáltalak hívni
Mikor dumálunk?
Állapodjatok meg felesben. Még akkor is jobban jársz, mintha neked kéne az egészet fizetni.
Bár nekem is a kocsimnál nekem kell fizetni...
esetleg vmikor egy gokart ? A tél folyamán...
szánkózni jó de motorozni még jobb
Te kérdezted
majd elmegyünk szánkózni ha már motorozni nem tudunk
jaaa,hogy Te ennyire részletezted a dolgot
szóval a lagzidon nem fogok még egyhamar táncolni
Nem jó semmi sem, dugni van kivel, de egy értelmes barátnőnek való nem jut... meló szar, de csak szarabb lesz és jön a tél, nem lehet motorozni. De amúgy semmi jele a depressziónak
Hááát csak a szokásos...
amúgy mizujs?
mer akkor még úgy volt hogy megyek,azééé
de hirtelen fordult a kocka
Nagyon szépen köszönöm a segítséget !
Akkó' meg minek érdeklődöl?!
szia Kiscsillagom
mivel hogy megrendezik.....amúgy meg nem megyek mert hirtelen fontosabb dolgom akadt Devils idén nélkülem lesz
Ébresztőőőő lusta banda! Irány dolgozni!
Szia Drága! Mikor Devils és mivel?
De majd hozzáírom a többihez
A leírtak alapján az eredetvizsga elvégeztetése az eladó dolga

(jogi szaktanácsadás ötezeré' nálam )
Hát ha jogilag vagy rá kíváncsi az erről szóló 35/2000 (XI.30.) BM rendelet a következőket tartalmazza:

97. § ....

..... (3) A jármű elidegenítése esetén a törzskönyvet, forgalmi engedélyt és a már korábban felhasznált járműkísérő lapot, valamint a 44. § (2) bekezdés f) pontja esetén az eladó által elvégeztetett előzetes eredetiség vizsgálatról szóló hatósági határozatot a jármű jogszerű megszerzőjének át kell adni.

A 44.§ (2) bek. (f) pedig ezt tartalmazza

.... 44. § ....

.... (2) Az előzetes eredetiségvizsgálatot - a (9)-(10) bekezdésekben foglaltakat kivéve - el kell végezni:

....

.... f) a jármű - kivéve a lassú járművet és a lassú jármű pótkocsiját - tulajdonjogában bekövetkezett változás nyilvántartásba vételekor;
őőőő
most aztán ki vagyok segítve...
én pl amikor vettem a gépet mindent én fizettem rá(eredetvizsga átiratás.....)