Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkó' legalább könnyebben célzok
Gyors vagyok mint a szélvész
ne kacsincsááááá mert úgy maradsz
nini,máris előkerültél?
eddig...
Már nem ,világgá kürtölted ,azt is hogy valószínűleg ezért dobtad a géped. (óvatosabban szórd az infót )
De ilyen szemmel este vezetni orosz rulett.

peace
nincs korlátozva mivel csak én tudom.
farkasvakság? és nincs korlátozva a jogsid
önmegtartoztatásospénztárcakimélésmiatt
látom megy a sárga szimóóóó
de világítást kapcsolj
csö, nekem jó péntekig bármelyik nap kicsit rákényszerültem a pihenőre, ugyhogy itthon vagyok, a csütörtök okés lehet, nem tudtok itt a környéken tömitéskészitőt? sos kellene egy hengerfejtömités a zxr-be
Csütörtökön szabizok úgyhogy az megfelelő is lehet,de mint mondtam a H szériás zxr-t annyira nem vágom,de hajrá!úgyse vizsgáltam meg még közelről ilyen gépet.Van mostmár net itthon,szóval írjad majd a csütörtöki időpontot...Hali!
tegnap este jöttünk haza a mekiringről, ma csinálok képeket, nem gáz annyira, az esés erejéhez meg a csuszás hosszához képest nem vészes a kár elvileg csak esztétikailag sérült.
Naaaa, ez most volt?
Csak úgy karcolódnak mostanában a gépek....
tudod mi a legszebb oszi, hogy nem akkor esetem amikor állatkodás volt "teljesen ura vagyok a gépnek" hanem besötétedett és nekem farkasvakkságom van és a tesco elött lassitva kb 30-40 el ráfutottam a járdaszegélyre, hogy ezt hogy sikerült összehoznom ne kérdezd, ez van de az állatkodásból visszaveszünk, átépitem a vasat és lessz egy Z1200-esem kibukócsövezve, egész nyáron arra készültem hogy leöltöztetem a gépet ameddig karcmentes, na most már nem az de legalább leöltözik végre. nincs semmi baj gyerekek, majd jövöre állatkodunk .
Gratulálok. Még jó, h ezért vetted a ZXR-t.
Mondtam, h finomabban játszd az eszed...
sziasztok ,Azért vonatta ki hogy nehhogy ugy járjon mint én elértem 1 másodperc alatt hogy a motorom fele annyit érjen mint eddig
Van eladó sisakom,protektoringem,cordura kabátom
assszzztaaa
miért vonattad ki atti ?
mekkora ökör vagy !
ilyen időtt !