Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát fiatalkoromban MZ-vel meg Simsonnal csapattuk télen, de nem tesz jót az ízületeknek, meg ennyi idősen már fáj ha földhözvág
Cserébe én sem dolgozom a 7en már mert meghosszabbítottam a szabit
Bocsi, de elmentem reggel a haverommal Csornára most értem haza. Majd legközelebb...
akkor a legjobb ha van crossmotorod és azzal mész ki hüéyólni az nem törik össze ha elesel az atót ha odavágod drága már akinek mivel nekem szakmám igy szinte ingyen meg tom csinálni
T.bányán
gyere velünk birkózóversenyre ma lesz,3-kor kezdődik a sportcsarnokban
lehet hógolyózni
én sem megyek...és holnap sem
nekem is 8 napom van,nov 9-től nem is megyek dolgozni míg le nem töltöm
A hó az jó, lehet benne autóval pörögni
És még így is van 8 nap szabim, nem tom mikor fogom kivenni
Ma nem megyek, meg tegnap sem voltam
Megvolt jaja Majd jövőre segítesz azt gyorsabban megy
mééé nem mész még dolgozni? elkésel
na megvolt a téligumizás?
jó sokáig tartott
jó reggelt
én imádom a havat és várom is
Én szeretem a telet
én télen semennyit....
van azt még oktatáskor vettem mert kötelező már akkor is de még én is farmerba járok de majd ha látok olyat ami tetszik akor veszem de télen ugyse mek anyit
vegyél is mindent,ha véletlenül esel akkor legen ami védjen...pont én beszélek aki egész nyáron farmernaciban motorozott
ja meg kesztyűt is vegyél feltétlenül!
veszprémben a tatay motornál meg vetem ott egy kabit meg csizmát de még nadrág is kelene de ott ne mteszet egy se meg piros feketét akarok
hol vetted az új motorodat?
csütörtökön jön haver az érti ezeket kiváncsi leszek hogy még menyit kel rákölteni de tavasszal vagy ahogy péznem adja rakato bele össze valami jobbat
én nem tudom,nem értek hozzá
oksa de nem tom mi baja lehet de ne mrosz kis gép mert jó kis tárcsa elöl hátul azon gondolkoztam hogy mijen lenne egy 125 ös blokkal még a végére motor lenne belöle
ne is foglalkozz azzal hogy untatsz-e
amúgy nem
na majd kipróbáljuk azt a simsont