Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs skájpom már.
inkább skype az msn-em valamiért nem megy
msn.
az elöző én voltam
cső bozso, ma akkor már kilöve mert most érkeztem haza, hengerfejtömitést kell cserélnem a gépben, holnap pesten melozom szerintem holnapután délelött vagy azután tehát szerda csütörtöük, addigra kerül olyan állapotba hogy töltést tudjunk nézni. elöre is köszi a segitséget, tud valaki tatabányán hengerfej tömités készitőt, ha a pinkbe nem kapnék hozzá jól jönne hogy ma haadjak a géppel. üdv mindenkinek, délután kimegyek szerintem mekizni egy kicsit, aki akar tartson velem.
Csá Teve!

Bocs nemvoltam netközelbe!A héten délutános vagyok,ha személyesen kívánod a kérdéseket akkor d.u. 1 ig tudunk összerakni valamilyen meetinget!Próbálom majd figyelni a fórumot,elvileg most szerzek be egy laptopot meg netet otthonra és akkor naprakészebb leszek!Az a gép amiről raktál fel képeket ide?Az elvileg H-széria ami eggyel régebbi széria mint az enyém..Más váz más teló más blokk...

Majd Írj!
Helló!
vagy csak bevizezed magad?
Megyek megfürdök hátha attól jobb lesz.
én is szanaszét vagyok
Ja és GO VETTEL!
De majd estére feljavulok
Én sem tudom még hogy megyek, totál szét vagyok esve
Hát csak úgy.

mire fel?csak úgy?
húúú,más van betervezve de minden megeshet
Na jó, ez csak neked:
Hát és Férjuram nincs is itthon.... Holnap (ma) Kiscsillag... Gyertek, ha mertek!
szeva bozsó, holnap nem érsz rá egy kicsit?, nekem is van egy olyan zxr-em mint neked és kérdeznék pár dolgot, ha nem gáz. üdv