Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemsok. Dolgozok bazz...
Üdv Itt! Idén sztem már nem fogsz túrázni emberekkel, de jövőre tuti!
Cső Tesó !
Mizu ?
Szia Cimbiii!
Rottyyy !
Komoly volt gyerekek...
Üdv. Tesó !
18 éves leszek csak félre irtam bocs
helló mindenkinek nem rég vettem egy aprilia rs 125 ös 2007es gépet kömlődön élek gondolom tudjátok merre van és gondoltam beézek ide a tatabánya és környéki motorosokhoz hétha lesz valamerre egy kis tura vagy valami mert egyedül nem jó amugy 16 éves vagyok a1 es jogsim van
A rendszer időszakos ellenőrzése miatt kell valami, amivel rá bírom venni,hogy elkezdjen dolgozni,ne csak a bekapcsoláskori önteszt eredménye legyen,indulás előtt.
November közepétől várhatóan lesz egy új,6 sávos teszter a piacon,kíváncsi leszek mit fog tudni,hogyan,és mennyiért.
Igen, olvastam, még nem próbáltam ki, agyalok rajta. Amúgy minek is ilyen tesztelő kütyü?
Nem én voltam...
Ma Tata felé Környe irányából jött szembe 2 motoros...az egyik intett de nem tudom ki lehetett
csak egy kis érdekesség hogy kultúra is ragadjon ránk
tudtátok hogy e hónapban Tatabánya város megkapta a "Birkózás Városa" címet?
én ilyeneket is tudok ám
asszem elmegyek egyet kirándulni,mondjuk Tata tópart megteszi,a gyerkőc rágja a fülem hogy mehetnékje van valahova....
de nem is rossz ötlet
persze vannak kivételek
de igazat adok Neked
na ezt mondom,papírozás után elhatalmasodik bennük az birtoklási ösztön
eddig dolgoztam ma,fura a betegállomány után ismét korán kelni
hiába hosszú a póráz...ha szöges a nyakörv
Hát majd kiderül milyen hosszú (rövid ) lesz a póráz.
Én is így gondolnám...
egy barátom motorvásárlás kellős közepén van de már agyilag zokni a sok hirdetésnézegetéstől szegényemet tényleg sajnálom,eddig voltak konkrét elképzelései de már belezavarodott persze vagyok olyan kedves hogy minden reggel megkérdezem hogy na,vettél már motort?
pedig a legénybúcsú azééé van hogy na még egyszer utoljára,minden belefér ami majd a házasságba nem
és utána nem éri faggatózni,nem?a leánybúcsún éppúgy semmi köze a vőlegénynek hogy mi lesz,az a lényeg hogy a menyecske utána jó feleség legyen
de javítsatok ki ha az én felfogásommal van a bibi
én már férjhez mentem,tudom mi a dörgés
én semmi jónak nem vagyok az elrontója
Már most hisztizik egy ilyen,utolsó "ereszdelatökömbebaszokmintállattésszétokádok...............
.......................................................................
mindent" buliért
( kipöttyözött részre szabadon odagondolható bármi )

akkor mi lesz később
már egy pohár sör miatt is hepajkodni fog?

(a leánybúcsún meg ott lesznek kockahas bronzbőr csávok mi )