Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na de a viccet félre téve,kérdez BearDr-t a "Jogász Válaszol" topikban
általában az eladó állja,ezzel is növelve a bizalmat a leendő vevőnél,hogy koser a járgány,szerintem,én legalább is ha vevő lennék így egyezkednék.
ha eladó lennék,fizesse a vevő,ha madár,és ráadásul háton repül

na ezzel kint vagy a vízből
áááá,segítség !
Szerintetek,ha el akarok adni egy autót,motort,bármit!Akkor az eredetvizsgát kinek kell megcsináltatni ?!
Van erre vonatkozó jogszabály?
csak mert eladnám az autóm hitelátvállalással és nem neagyon tudunk megegyezni az eredetvizsán !(ami amúgy csak lehúzás,de mind1)
tehát ha vki tud erről vmit írjon mán...biztos van köztünk ebben illetékes !?
Köszike
mert nem tetszik neki
én is mondtam hogy az jó motor de az Ő ízlése,ő döntése
Jó estét mindenki!

miért nem vesz gsrt?:)van egy pár eladó az oldalon,és garantálom jó kis vas!:)
gondoltam csinálok egy vidijót,most úgyis divat!:D
gsr:)
megy Valaki Devils börzére?
zxr 750 lessz eladó , ha valakit érdekel nem kimondott tanulómotor, de aranyos kis gép lessz 600 as méretben
az már megy rutinból érdekes többet járok a 100ason mint a városban az tuti
friss jogsisnak nem tudtok valami bandit-féle eladó motort?600-as körülit
szombat vasárnap délelőttös vagyok...olyan 3 után pöröghet a buli..Majd informálj!

Cső!
na akkor a 100-ast már becsukott szemmel is lezavarod
üdv, a mai nap sajna eluszott autót vizsgáztattam, és holnap küldöm be a hengerfejtömitést csináltatni, ugyhogy szerintem a szombat lessz az összerakás napja, de lehet a vasárnap is meglátjuk. üdv
Nem is szeretek a kritikus időpontba menni, pedig néha muszály de a 100ast már nagyon ismerem 3 éve mindennap szinte megyek rajta ugyhogy ott nincs gond, bevallom néha ott is elnézem, de hála istennek ritka, nappal éjszaka semmi gondom a szürkületek és abbol is az esti na az nagyon gáz, igy jártam máskor majd ovatosabban
Mai nap nekem fasza!2-től 3-ig kb nem fasza minden más időpont megfelel!Mondj egy helyszínt és időpontot!
EVS 20000ft méret XL-es
biztos nem lehet kellemes,de Te legalább belátod
sajnos tudom, de a xenon égők nagyon nagy segitséget nyujtottak, de lehet elbiztam magam, nem fogok este vezetni szürkületben , mert ha belegondolok, sokszor tényleg csak ugy mentem, látni nem láttam.
azt hittem már vége a darázs-szezonnak,erre csak megmart egy
szevasz Zééé milyen protektoringed van? menyiért? képet dobjál érdekel.
Sziasztok!
Sok szeretettel meghívunk benneteket az alábbi eseményre:
II. Mikimoto Győr
Széles utat...
A szervezők
Hát nem hinném a Magácska 18 évével....
ajaj,még jó hogy én nem voltam,vánasszony lettem volna köztetek
ennyi
Amúgy kuúúa jó volt a Kiscsillag, leszámítva hogy 6 milliárd félnégy éves is volt a Roxxyba. Kicsit öregnek éreztem magam ennyi fiatal lány között...