Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még jó hogy csinálunk
Jó kép.
Majd jövőre csinálunk egy szezonyitó hőbölgést , úgyis el kell vinnem tavasszal műszakira a motort ,addig vissza kell rakni a gyári idomokat.
Mizsi haverommal még szerdán voltunk Cseszneken kicsit butulni, meg fényképezgetni...
Én is mentem,300 métert
Az olyanok után szoktam menni, aztán kicsit beszaratom énis őket. A múltkor Majk fele is volt egy ilyen barom. Aztán én is kanyarban elmentem mellette 2 centire, h érezze a törődést.
na hazaértem
és jó volt motorozni,megismertem Dixit is végre
van 1.5 cm majrécsík nekem is
multkor meg majdnem szívrohamban haltam meg mikor egy r1 es a táti egyenesbe 300 közel itempóban előzött én meg 140 el mentem pucsítottam nem is néztem a tükörbe és oylan közel jött hozzám hogy megkoccolta a tükrömet :S normális az ilyen?
Csak az a külömbség,hogy neked kopik a széle is,ők meg a 190-est sem tudják kidönteni,meg a robogót se.
csak mindenki ezzel jön hogy ez meg mi virsligumi a robogómon szélesebb gumi van... meg tökelettem volna 16 évessen én is egy ilyen kis "szarral" imádom a motorosokat
nem azért mondtam, télre bevállalnám a játékmotort
Szerintem ezzel is kifújnád a teve orrát kanyarokba
A Tevénének van játékmotorja sztem...
csak virsligumira telik meg játékmotorra tudom....
lehet azér nyomulni hidd el jópárszor megjártam már, viszont felfelé szükség van a nyomatékra, lefelé sima ügy egy kempingel is lejövök kilóval
dobogókőn elég jól malomvölgybe nem mert tiszta kátyú az egész....
Kiváncsi vagyok hogyan jössz fel a kistesóval a szerpentinen
jönnek hozzám sajna
a mostani hétvége kilőve....
ma menni valahova ?
majd legközelebb tesó....kéne még menni egyet de én holnap sajna nem érek rá
remélem jövő héten mehetünk még....
felkészülni ?
Én azt hittem azért nem jössz mekihez tegnap,mert Te készülsz esetleg....
csőváz, holnap veressünk egy MALOMVÖLGYET , Haljátok T.bánya és környéki motorosok, menni kéne egyet ha jó idő lessz talán az utolsó jóidős hétvége
És ezután azt mondanám kezdesz felkészülni az enyémhez.
áááááááááá
nagggyyyon komoly....
Arra a TL-re ráülnél és elmernéd huzni ugy háromnegyedig szerintem egy Zabszemet se lehetne feldugni a seggedbe