Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

basszus itt mindenkit elküldtem melegebb éghajlatra hogy elvesztették. köszi majd hozd már el
Helló, megoldódott a laptop, nálunk maradt a lemez (Windows7)
szeva zééééé, nem tudom megoldodott e a laptop gondod, de van egy erős gépem eladó, ha érint szólj cső
Buenos nocsesz!

Aki szereti,és szokta nézi a motogp közvetítéseket,annak ajánlok egy kis játékot,ami Talmácsi Gabival kapcsolatos, elég értékes nyereményekért.Akit esetleg érdekel:
http://fekezzrovidebbet.blog.h...
Hejhó. Ha szabadna kérdeznem amit a múltkor emlegettél állatos krém (derékra) nincs véletlenül?
nagyon csúnya baleset volt :( Bár, ahogy én olvasgattam, lehetett volna sokkal többet tenni az életéért... pl a Dorna nem állította le a futamot, ezért arrébb kellett ráncigálni, talán, ha piros zászló, mentőautó... ki tudja. állítólag el is ejtették szerencsétlent
Nyugodjon békében!
A cicák még csak 4 hetesek,nem az enyémek,de valszeg kérnek érte pénzt. Ha komolyan érdekel utánakérdezek.
Csak megbízható helyre,és lakáscicáknak adják,a kintlévőséget nem bírják,és hamar lábakélne (el lopják)
Ezek törzskönyv nélküliek, csak házikedvencnek,nem tovább tenyésztésre valóak.
Igazán ügyes kissrác volt....
Nyugodj békében !
sok ember örül ha nem kell tovább etetnie a macsakát,mert valaki elviszi,számomra pénzt nem ér egy macska sem
Te Zééé,neked mi nem kéne ingyé?
szerinted a gazdi levegővel etette a kismacskákat eddig?Neki is pénzbe kerül ám
Csá tudnál képet felrakni a cicákrol?
ja és ugye nem pénzért adod
faszomba digisport levette a közvetitést vagy fizetössé tette nem tudom nézni a moto gp-t
macska van,de nem perzsa,sziámi kölykök,gurulás nem lesz du.hanem meló lesz
macska az nincs. De ha így alakul az idő délután egy gurulásra kiviszem a vasat.
nem tud nemkem szerezi egy perzsa féle kiscicát?
na szép...az én fiam nem olyan papírkutya mint az anya
ő most áll neki motorozni csak én vagyok ilyen beszari hogy félek egy kis víztől
mindig lebukom valahol
Izgatottan várom a jóvátételt
Környéről kifele (Kömlőd felé) tegnap. Azt láttam hogy sietősbe voltatok
beszart a gázkazánunk
na nem fagyunk azért meg de holnap veszünk másikat...ha valami egy lakásban elromlik akkor miért törvényszerű hogy más is elromoljon?
dolgozik nemsoká hazaér
én meg aszondom hogy van 2 nap pihenőm és erre meg szakad az eső
sem motorozás,se semmi
Erika?Üdvözlöm
engem nem zavar úgy sem megyek sehova örülök hogy van két nap pihenőm
Neked is szebb lenne ha nem látnék több vizet