Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ménesi Máté :) szerintem őrá gondolsz most csinálta meg :D:D
Ismeri valaki azt a srácot aki egy zöld Kawasaki Zx6r-rel 2005-2006ossal járkál a városba? Beszélnem kéne vele:)
ahha...ott laksz nem messze tőle
valami időpontot dumálni kéne mikor kijön mindenki :)
hát akkor el nem figyelgettem annyira :D de igen én voltam térdelgetni mire megálltam volna pont akkor húztatok elfelé :)
Nem. Kinél? Itt a tömbök környékén?
diesel oooutomata
árához képest jó
és milyen a passat?
meg nekem is
Ez már nekem is feltűnt!
ma Környén voltunk passat-nézőbe egy motoros cimborádnál
nem hallottad?
mindenki kimegy a ringre csak sosem egyszerre megyünk
Oroszlányon, Agip kúton is van E85, 249/liter.
azt elnézted,az egy 600F volt ,akkor téged láttunk térdelgetni,a nyomodban megy egy régi swift csikorgatta a gumijait a kanyarokban
beszarás,18:12-kor gurultam el onnan,majd legközelebb
akkor SOS csere,ha kint a szövet az már nagyon gáz
a jó az ,az egészben,hogy te vetted észre és nem a rendőr szól,miközben elrakja a forgalmidat a zsebébe.
Nem tudom ,tavaly nem nagyon voltak.
Üdv.

Aki esetleg átált a bioetanol tankolására,annak mondom ,hogy Dadon a benzinkúton lehet tankolni E85-öt
2 robogós csávó volt kint meg én is ott voltam 1 darabig meg gyapi is kinézett elötte meg egy z1000 és egy piros kawa is ott dekkolt :)
bocs hogy nem értem oda,közbe jöttek a dolgok.de voltam kint a ringen fél7 körül
Akkor is voltak kint 2 pocket bike-al nyomták.vagy valami hasonlóval
hááát,igen....na majd holnap gyorsan veszek rá egyet mert így nem merek menni vele hogy kilátszik a szál vagy szövet vagy mittudom én mi az ott nem is néztem csak fehérváron a benzinkúton pont úgy álltam meg hogy megláttam még szerencse...
Busa gyorsan eszi a hátsó gummát
mi ma a Balcsin voltunk motorral
jól elfáradtam,és csereérett a hátsó gumim
Zééé és párja,meg jómagam, voltunk ott vagy bő másfél órát ,de nem jött rajtunk kívül senki,csak amikor már indultunk, akkor futott be még egy Kawa Zé.
Tbánya és Szőllős közt szép számmal ingáztak a motorosok
Én most értem haza melóból,kajáltam,ülepitek egy pár percet és indulok gurulni .
4 körül kinézek a ringre.