Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát egy rotakapát talán elvinnék hozzá........
Lux Erik, Kossuth Kert...
Szerintem 10 perce TE jöttél fel itt a Gálon!

Jól gondolom, vagy van még egy 12-es a városba!?
cső, mért mi lessz ott, már nagyon pang az a környék néha odaveretek hogy egy kis hangzavar is legyen, de nagyon nincs ott senki soha szinte
Te Zééé, lassan a levegőért is fizetnünk kell, senki nem csinál semmit ingyen, egyébként én a salvanó hoz járok, korrektek kiszedik berakják centir minden ugy szoktam 2 rugót otthagyni, ha viszed a kereket akkor egy ezres
Akinek van kedve szombaton 18:00-ra jöjjön ki meki mögé :)
nincs valakinek gumis haverja?aki ingyen lecserélné a gumim.
hát meg igy kicsit kiegyensúlyozotlanul megy gép
igen, rezonál, de nagyon :D amúgy szépen megy, szóval azzal nincs gond, de azt mondták, hogy így a csapágyakat szét fogja cseszni
ÉS mi a jelenség berezonál?
Szia, nemtudom, így vettem. Mielőtt meglesz a jogsim még meg akarom csináltatni :)
Helló. Talán rosszul lett összerakva a kiegyen súlyozó tengelyed a főtengelyhez képest?
Köszi az infót,hála istennek megúszta!sajnos ezt már megszokhattuk hogy általában az autós a hibás de persze minket motorosokat se kell félteni
suzukiban 3600+áfa...más mocikat is szervizelnek,nem csak Suzit
egyre jobb :D be kéne állíttatni a Mitoban a balancetengelyt, én meg nem akarom szétszedni, mert le kell hozzá venni a kuplungot, azt meg légkulccsal kell...
Harley Davidson Győr:12500/óra
Ducati DiBosco 8000/ óra
lehagytad hogy olcsót.....vagy már tudod hogy olcsó meg jó nincs is
Tud valaki megbízható és hozzáértő szerelőt a környéken?
, , ,
megvan a rutinom is :D
Szia!
Tatabányai motoros, komoly sérülése nem volt, remélem jól van. Sajnos nem tudom a nevét. Az autós volt a hibás, annak semmi baja.
szép napot all!

és mi lett a balesetből? vagy ki volt?lehet tudni?
Ezt a cikket most találtam,van benne igazság
vezetők
Motoros baleset volt a 100-as úton ma