Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már csak Repsinek kell előkerülnie
mert szimpatikus a fiatalember,azéééé
fújjon erre Téged is
Na szép...erre fúj valakit a szél...te meg egyből mész is?!
szóval ma nem jó,de délutánonként azért szakítok Rád majd időt ha szeretnéd
ma nem
tegnapúgy eláztam mint az állat,előbb ki kell kúrálnom magam mert elkapod a taknyosságot
Inkább azt mondd mikor motorozunk
simogasd magadnak
De magamnak vettem facipőt majd megsimogathatjátok
Igenis! Csak kéne némi euró...
na akkor tünés vissza
és mit hoztál nekünk?
ej,csalódtam Benned
Hát kb. ja De azért nem olyan vészes itthon sem, bár kétségtelenül más világ van ott.
Üdv újra ebben a jó országnak nevezett szartengerben...
Ettem egy csomó sajtot és persze nem voltam a piros lámpás negyedben
Nahát. Megjöttem Hollandiából
úgyis csak nevetünk már az egészen,mindig kérdezem volt-e a titokzatos telefonáló,akinek ennyi pénze van hogy 250 ft kapcsolási díjért + még amit beszél,250/ percért hívogatja...egészségére,ha ezt élvezi hát rajta
igen...töröltettem egyszer már magam...az indok egyszerű:van valaki aki annyira a szívén viseli a sorsomat hogy ha én a Sportmotorra kiírtam hogy húúú,mondjuk Törökbálinton voltam a GSR-es barátaimmal,akkor máá valaki hííítta(persze szám nélkül) a férjemet hogy húúú,a feleséged Törökbálinton volt és látott valami faszival,biztos félrekefélt....
de aztán még a párom mondta hogy nehogy mááá valami kis buzi miatt hanyagoljam a Sportmotoros barátaimat,szarni rá
háá mondom ki ez itt ez akinek még bítlije van
aztán rájöttem hogy csak nevet változtattál
na hétfőn mehetek okmányirodába mert a forgalmiban(bítlijééé) a környezetvédelmi besoroláshoz 2-es van írva....most menjen el fél napom ezzel a hülyeséggel,ami nem is az én hibám
ez így van...de majdcsak fordul a kocka
Na igen a mekinél mondjuk. CSak ez a fene nagy szerveződés nem nagyon jön össze. Mindenkinek jó az időpont, cserébe nem jön el senki...
majd egyszer már összefuthatnánk,mindenkivel csak motoron talizok szembejövet