Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért te tudsz szelephézagot ellenőrizni? Vagy esetleg olajpumpa láncot cserélni?
Gondolom az olajcsere ilyesmi az neked is megy , az nekem is.
De ehhez nem értek ,és nem is szeretnék beleKONTÁRKODNI!
semmi
mire vagy kiváncsi?
hali,mizu erre?
ezen meglepődtem hogy
most méééé?
Profit keresek,nem műkedvelő amatőrt
én megszervizelem ha gondolod
Üdv
Szeretném majd leszervizeltetni a blokkomat (szelephézag ellenőrzés+vez.lánc ellenőrzés) .Tud valaki ajánlani a környéken egy szervízt,vagy motorszerelőt?Eddíg Győrben szervizelték a motorjaimat,de már nem járok nagyon arra,ezért jólenne valami jó szaki a környéken.
én bicajoztam,most meg unatkozom és asszem tv-t fogok nézni...ez ám a szuper esti program...
áhh én itthon döglök :( pedig tuti motoroznék... csütörtökön rutinvizsga, szóval már nincs sok hátra
mi van?Mindenki sörfesztiválon van ma?
Hát igen, ez azén nagy bajom. reméljük elmulik ez a rémálom, mert ha igy folytatják forradalom lessz
az a 38 ezer a 3 hónapra az egy kicsit durva
sziasztok, sok sok gondolkodás után ugy döntöttem Átadom a motort ha valakinek kell , még 86 hónap van vissza, a motor makulátlan, de sajna a megemelkedett törlesztők miatt már necces fizetni, nem árulok zsákbamacskát 36 az alap törlesztő, és hát most 3 hónapra a külömbözeti 38 ezer, ezért rágtam be, köcsög politikusok felelőtlen kijelentései, ehhez vezetnek, felmennek az egekbe a devizahitelek, és sok millió ember ezért fizet tizezrekkel többet, elegem van a BANKOKBÓL a FIDESZBŐL az MSZP-ből meg minden szarháziból, aki rajtam kereskedik meg csődbe dönt hiteleket vállalkozásokat ORSZÁGOKAT, ha nem megy el kivonatom a forgalomból aztán nézegetem 6 évig aztán majd 11 évesen lessz egy 4 éves motorom Na csumi, eszetekbe se jusson hitelre motort venni, bár most hogy fent van a francba a deviza, most talán érdemes, de ki tudja mi lessz lehet még ennél rosszabb. nem tudom cső gyerekek majd kivágodunk valamikor a mekiringre is oszt majd jól megnézegetjük egymás motorját, mert hát motorozni is kicsit költséges
aki Kömlőd-Tata között közlekedik az vigyázzon mert ott bicajozom majdnem minden nap ma egy motoros majdnem elcsapott a fene a pofáját,ott a nagy út,majdnem 2 sáv szélességben de neki az nem elég
jó az izlésed
Ilyentet vettem ...
Kedden érkezik
http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Bokodon eleve óvatosabb vagyok...tapasztalat
örülök hogy nem loptak el,szóval akkor még megvagy
Holnap stunt riding verseny!
Nem csak ott mérnek sokszor,ahogy jössz befelé Badgirlcitybe,az emelkedő tetejére rakták a lakot terület jelző táblát .
Onnan ugye 50,de sokan nem tartják,és erre rá is basznak,mert sokszor elbújnak 200-300 méterrel feljebb a MÉH telep irányába és onnan mérnek.
Az elmúlt hetekben igencsak sokszor láttam mérni Őket.

A másik amire kurvára figyeljen aki arra jár motorral,van egy kibasszot Remondis-os platós tg, (JCS-148) amivel olajat szállítanak köbös konténerben, hordóban, és sajnos sokszor szépen tele is csepegtetik az utat.(szinte mindig )
Én arra járok dolgozni robogóval, és már kétszer csúszkáltam az elhagyott olajukon. Most például az Arany János utca, és Határ utca kereszteződése van telibe verve olajjal.
(Már kurvára érik egy videofelvételes/fényképes feljelentés rájuk)

Megvagyok még...ülök,aztán nézek kifele a nagy 5-ös bőrfoci fejembőőő
Tesóm most költözött,nála voltam fent párszor Pesten,meg meló,meg megjött a bőrruhám ,meg vettem egy első gumit,meg egy első emelőt,meg veszek egy sisakot jövőhéten,ha az eladó elküldi utánvéttel.Motorból kivettem az első telókat ,elviszem őket olajcserére meg tisztításra.Aki esetleg jár Bokod felé motorral,annak ajánlom,hogy tartsa be a sebességeket,a hosszú egyenesben Oroszlány felé,mert mostanában ott szoktak kint mérni a Kék bácsik.
Pihenős vagyok, majd szombaton megyek
mára letelt a meló
és Te?nem dolgozol?vagy éjjelre mész?