Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg majd dóódozni
melót megkérdeztem de csak hölgyeket keresnek Te meg szemmel láthatólag nem vagy az
Indulunk tatára
örülök neki mert én otthonhagytam minden iratom 4 re hozták csak be.
P5roxxon kompresszorom van és Schneider a pisztoly(asszem jól írtam)
sikerült az aláírás
Hello most én is beleástam magam a témában(airbrush) neked milyen szerkezeted van hozzá? és milyen festékkel lehet melozni? csináltál már valamit? üdv Ádám
Sziasztok.Jövö hétvégén,vagyis egy hét mulva megyünk párommal Erdélybe.H valakinek kedve van hozzá,csatlakozhat.Cuccokat auto hozza,Helyeket ismerjük mind tenyerünket,na meg motoros találkozo is lesz Kézdivásárhelyen.Ha valakit érdekel:katona_boti@hotmail.com-ra várom jelentkezését.
ma találkoztam 2 motorossal a ringen
jaja vágom
négysávos úton. ahol van ilyen focipálya meg mellette autószalon jobboldalon meg tömbök
nem tom hol van az a jubi park
négysávoson, a jubi park környékén
hol láttál?
Akkor még nem hallotad az enyémet, Zééééé gépének tényleg szép hangja van de az enyémnek meg BRUTÁLIS
Láttalak ma Zééé! Szép a kawa, és a hangja húú :D 5-ös helyijáraton heringpartiztunk.. jövő hét utáni hétfőn kreszvizsga
mennék én de ha munka van nem tudok
majd jövöhéten délelöttös leszel
én sajna du-vok
Mekiring ma? 6ra megyek erikáért 6:30 kor érek a ringre kb,aki akar jöjjön ki
ááá,a benzin még mindig olcsóbb mint valami jófajta pezsgő mert gagyit mégsem adhatok neki
köszi egyenlőre nem akarok emelgetni
Teve láttalak itt a bolt elött mér megörülök holnap én is motorral jövök beeee...
Majd holnap papa. feltéve ha nem esik, mert mintám az már nem sok, gumim az még lenne, de azt át is kell rakatni
Széééééééééép igazán elgurulhattál volna erre