Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van több mint 50 db...főleg csoppperes cuccok de van sportruha is köztük majd összeírom őket,a buksikat is
azééé itt kérdezem meg először mert aránylag közel vagytok,nem áll semmiből elugrani megnézni és lehet velem egyezkedni
Túl hangosan kiabáltam,hogy felébresztettelek?
mer alutttam,he
sisak milyen van?
He ?
Kép van ?
nincs ?
mé nincsmá?
Ruhabiznisz van?
Az nekem is van eladó.
Van egy Spyke kabát 54-es piros fekete fehér,meg egy Shox nadrág XL-es ha valakit esetleg érdekeee occcóééé.
hohohohohoh ERAS DRÁGA
nem vok sovány amúgy bőrből 48-as a méret
hát passz majd megkérdezem, nem vágom ezeket a méret dolgokat. nos kiderült 46-48
az hányas kb?
Eras méreted van? 178 cm 63 kg sportosan sovány
van pár motoros cucc eladó ha valakit érdekel...bőrnacik,kabát,sisak,csimmma,minden féle...ja,mind használt majd dobok fel képeket ha csináltam
Meló pesten holnap Ébresztem a várost
Kenesei motorostalálkozóra játék a www.mobilizmus.hu lapon.
A nyeremény 4 db. belépő!
beszart a laptopon az éééé betu es izles szerint tolja be a szovegembe :)
en lehet lemegyeké rumlizni a varosba nekéteké mi a progi?
Hát mi lenne egy Z1000
Hát alsóörsre már késö elindulni meg emugy is log az esö lába.. milesz a ringen mert azrt a környekéen kéerülnké 1et.
Lesz valaki a ringen ma?
ez bizony így van
Gyere csak, gyere csak! Egyébként tényleg így van, ha az ember ismerőssel beszélget, vagy valami fontos dolga van, vagy 5 perccel előbb zárna, vagy felmos, akkor tuti jön valami vevőnek látszó egyed aki - miután végig mászta a frissen mosott követ - közli, hogy csak körülnézett.
a GSR-ből a Gekkohoz szoktam bemenni a telefonos bóótba,de ha ott vagyok,akkora a forgalom hogy nem tudunk beszélgetni úgy látszik hozzád is be kell telepednem
Ha viszik akkor igen , egyébként nem sok minden van... Reméljük talpon marad a dolog.